SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
aha, ale boje sie że później ze mnie ujdzie wszystko ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nic nie ujdzie, bo nic nie przyjdzie przy takim cyklu, najwyżej woda pod skórą. :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
no ale jak bym tak zrobił se z 6 tygodni na kreatynie to pewnie bym troche spuchnął :P aaa ale jak nie mam jakiejś strasznie ułożonej diety to chyba bez sensu brać kreatyne ja jem strasznie dużo ale sratam się zdrowo ... kupie se biało chyba tak żebym dobił do 2,5 + grama

Zmieniony przez - lowraider w dniu 2013-05-22 15:47:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
30 tabsów to wg niektórych zaleceń kreta na...5 dni

Kreatyna raczej przy sensownej diecie, niekoniecznie "na oko". Białko to dobry pomysł, ale to tylko białko - potrzebne do uzupełnienia braków w diecie. Poza tym wg. mnie w domowych warunkach ćwicząc z obc własnego ciała, suple są raczej zbędne. No, może ew. to białko, reszta out
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jak już Venc napisał. Jeśli krete brać to tyle by dało rade z tego zrobić jakiś cykl a nie na próbę na kilka dni.
Białko weź jeśli masz braki w diecie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam jedno pytanko. Przed chwilą wróciłem z meczu piłki nożnej i jestem troszkę zmęczony i nie wiem czy opłaca mi się dzisiaj ćwiczyć jeśli czuję ogólne zmęczenie czy mogę np. same ręce(bo nogi ćwiczyły podczas meczu)poćwiczyć i będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Zrób sobie trening jutro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok dzięki. Chodziło mi o to, że tam w planie jest ćwiczyć co 2 dzień, a akurat dzisiaj ten 2 dzień wypada w którym powinienem ćwiczyć. :D I jeszcze: jak jestem zmęczony+ćwiczyłem przy tym nogi biegając czy coś. to trening na np. ręce, klate itd. coś daje? Czy jak organizm jest zmęczony to lepiej wgl nie ćwiczyć bo nie będzie rezultatów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
to sie caly plan o jeden dzien przesunie; bieganiem nog nie prztrenujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Jeżeli planujesz z góry aktywność typu piłka, bieganie, to rano możesz zrobić siłowy i popołudniu/wieczorem właśnie pograć w gałę chociażby. Jednak już po piłce wątpię żeby Ci się chciało, więc lepiej przesunąć tren o 1 dzień. Nic się nie stanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium