SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Ludzie mówią że lepiej progresować to jak ? jutro mam zamiar zalożyć 1s-30kg 2s-40kg 3s-50kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3131
pekulski104
Ludzie mówią że lepiej progresować to jak ? jutro mam zamiar zalożyć 1s-30kg 2s-40kg 3s-50kg

LP ( ang. linear progression) polega na tym, żeby zwiększać obciązenie co trening, później co tydzień etc. jeśli następuje to w jakiś regularnych i niezbyt dużych odstępach czasowych. Czyli, nakładasz 50 kg na treningu nr 1 i robisz trzy serie. Następny trening, nr 2, i dorzucasz np. 2,5 kg. I tak dalej. Najlepszy sposób na początki treningu siłowego, bo łatwo odnotować postępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
OO ok dobre może faktycznie do zastosować bo ja cały czas progres progres co seriie a tutaj progres ale co trening. Popytam jeszcze co inni o tym sądzą :P może tutaj jeszcze ktoś to potwierdzi ten plan lub może normalny proges co seriie.

Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2013-08-29 20:56:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Ale chyba normalny proges wybiorę...


Pytanko

Jak zarzucać sztange nad głowę bo ja w wyciskaniu na barki nie mogę zarzucić sztangi a gdy już ktoś mi poda to mogę nią pompować.
Niektórzy mówią że zarzucą więcej niż podniosa jak to możliwe niestety nie mam żadnych poreczy itp.

Chyba że tak zrobić

ustalam tam ile ciezaru zeby bylo 12-10 8 powtórzen tak ? i to jest tam stały ciężar przez ileś tam .. przez np tydzień i po tygodniu wszędzie z 5 kg dołożyć ?



Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2013-08-29 21:42:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
pekulski Ty masz coś z głową? Bo co wejdę w ten dział to pytasz o wszystko, zaraz zaczniesz zadawać pytania jak dokręcić obciążenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
@up :D no typ nieźle daje, Pekulski polecam strone Youtube.pl, kup sobie trening, a z tego co mi się wydaję to jesteś naprawdę LOW, więc czemu nie zrobisz treningu z podwieszonych? A taka rada ode mnie więcej rób to się sam nauczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Panowie luz... jak już zaczynać to na całego ale już wszystko ogarnąłem jest pompa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1223
Witam mam pytanie ile razy mam wykonywąc ćwiczenia na nadgarstki w planie mawashiego bo bo w jego temacie dla początkujacych nie ma podane ile wykonywac to ćwiczenie :9a) Uginanie nadgarstków z obciążeniem (m. przedramion)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
w sensie ile powtórzeń?
polecam około ~20

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Ktoś zna jakieś dobre ćwiczenia na wzmocnienie stawów barkowych? Ewentualnie jakiś działający suplement który pomoże na stawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium