SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz na myśli białko z prochu? A jak zjesz odpowiednio dużo po trenie i w ciągu dnia nie będziesz się głodził, to coś może z tego być, zależy od genów dużo. Jeden na byle czym rośnie, innego 3k kcal nie rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3913
i węgle przed treningiem a białko po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
nie mam białka w prochu . Jem sery ,mleko, jaja,tuńczyk , owsianki , jogurtu ,płatki itp. przed treningiem około 40 g+/- na a po treningu to np ryż, kasza 100g + owocek ,mleczko kanapki - czy coś w tym stylu
mniej więcej z tego co pamiętam jadłem 4 posiłki na dzień teraz jem 5 i do tego większe porcje ;D
trening robie gdzieś około 21 do 22 wiec ostatni posiłek jem około 22 30 / 23 00 - wiem że trochu kitowo no ale cóż takie życie Ale za to mi sie chce ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu kitowo? Ja kiedyś trening kończyłem o 23.30 Nie jestem specem w odżywianiu, ale 5 dużych posiłków powinno być na chwilę obecną wystarczające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
spozywa ktos proszki zasadowe? bo ja sie wlasnie przymierzam do kupna takowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
gsmt
spozywa ktos proszki zasadowe? bo ja sie wlasnie przymierzam do kupna takowych


Ja właśnie na dniach mam zamówić , trochę sie o tym naczytałem i myślę żeby zainwestować. 40 zł mnie jakoś nie zbawi , a jak pomoże to będzie elegancko bo już od dłuższego czasu mam sporo objawów zakwszenia , albo mnie sie zdaje. No nic warto spróbować

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Jakaś głupota powstała o spożywaniu odżywki białkowej zaraz po treningu, a to za sprawą producentów, którzy chcą zdobyć jak najwięcej kasy ze swojego produktu i straszą ludzi taką informacją. Możesz przyjść do domu, ugotować coś i zjeść, nie martwiąc się, że będzie to bardzo złe dla budowania masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
mrocznyy
gsmt
spozywa ktos proszki zasadowe? bo ja sie wlasnie przymierzam do kupna takowych


Ja właśnie na dniach mam zamówić , trochę sie o tym naczytałem i myślę żeby zainwestować. 40 zł mnie jakoś nie zbawi , a jak pomoże to będzie elegancko bo już od dłuższego czasu mam sporo objawów zakwszenia , albo mnie sie zdaje. No nic warto spróbować

masz jakies linki odnosnie takich produktow? ja widzialem gdzies w aptece za chyab 22 zl, ale cos tanio mi sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
ja widzialem na allegro Dr.Aureera czy cos i tego bede kupywał , te po 20 podejrzanie wyglądają ;d

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1128
Serwatka vs BCAA ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium