SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 548972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
czyli teraz będziesz więcej siedział na SFD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
DJ_DoDo
czyli teraz będziesz więcej siedział na SFD?


Ha ha... No pewnie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 572
No stanowisko pierwsza klasa!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Witam i zachęcam do śledzenia

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jakby trochę przyciemnić obraz i wstawić jakąś biblioteczkę, to byłby gabinet Vita Corleone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Czawaj
Jakby trochę przyciemnić obraz i wstawić jakąś biblioteczkę, to byłby gabinet Vita Corleone


Muszę o tym pomyśleć ;)

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
To będzie nieco dłuższy wpis niż zwykle. Trochę więcej zdjęć

08-10.02.2019 r.- wyjazd do Zakopanego



Weekend spędziliśmy na wyjeździe, stąd był brak wpisów, brak treningów Odpoczęliśmy na pewno psychicznie. Totalnie odcięliśmy się od życia codziennego. Spędziliśmy weekend aktywnie, bo piątek spędziliśmy na Kotelnicy Białczańskiej jeżdżąc na desce. Wieczorkiem spacer po Krupówkach, goferki, piwko- żyć nie umierać

Sobota od rana 6h na desce na Polanie Szymoszkowej z pięknymi widokami. Byliśmy tak wymęczeni, że już brakło sił na to by się gdzieś ruszyć

Niedziela znów 4h na desce i jazda do rodziców oddać boxa, którego pożyczyliśmy żeby nie wozić desek i wszystkiego w środku samochodu. Obiad u rodziców i powrót do Krakowa Wróciliśmy na 21 wypruci z energii A rano do pracy

Poniżej kilka fotek z wyjazdu






Odrobina jedzenia





W poniedziałek musiałem odpuścić zaplanowany trening, bo byłem mega zmęczony, przez co noc z niedzieli na poniedziałek była ciężka. Słabo spałem, często się budziłem, sen był płytki. Na szczęście dziś już lepiej

12.02.2019- barki + łapy- trening 11

Wyciskanie z za karku siedząc: wave loading do 42,5kg, 42,5kg/5 x 2
Unoszenie w przód, gryf łamany: 10kg/12 x 4
Unoszenie w bok: 7,5kg/12 x 4
Przyciąganie hantli do klatki leżąc przodem na ławce 45*: 15kg/8 x 4
Uginanie z supinacją: 10kg/12, 12,5kg/10, 15kg/8, 17,5kg/6
Wyciskanie wąsko: rampa 5 do 62,5kg
Hammer, modlitewnik: 10kg/8 x 4
Francuz łamanym stojąc: 15kg/10 x 4
Uginanie z prostym, szeroki chwyt: 20kg/8 x 4
Prostowanie na wyciągu, sznur 15kg/8 x4

Cardio: 35min

Aktualnie nie szaleję z treningami, bo jak widzicie nie ma regularności w treningach i w jedzeniu też jest kiepsko. Jutro wyjeżdżam na delegację w Spale do piątku. W niedzielę może jeszcze pociśniemy na deskę. Po tym mam nadzieję, że moje życie choć trochę się unormuję i będę mógł się zabrać za pracę nad sylwetką
Dodatkowo dziś w pracy w związku z tym, że wszyscy z administracji mamy dużo urlopów z poprzedniego roku (ja mam 24 dni) mamy w najbliższym czasie sobie wykorzystać tydzień urlopu. Więc w marcu planuję siedzieć tydzień na dupie i leniuchować

Poniżej kawałek miski z dziś


4

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nieco dłuższy, ja już popcorn przygotowłąem, o będzie co czytać, a tu nawet się nie rozkręciłem, i się skonczyło.

To spoko ze wyjzad sie udał i widze pogoda super.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium