SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
anubis84
krewetki za mną już chodzą, na masełku z czosnkiem.


No coś pysznego, a jak się smak podkręci jakaś ostrą papryką...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
29.09.2021-06.10.2021- Turcja- Side

Znalazłem trochę czasu, więc udało mi się zgrać zdjęcia z telefonu i przy okazji zrobić wpis z wyjazdu do Trucji- tym razem Side.



Loty mieliśmy fajnie ogarnięte, bo lecieliśmy o normalnej porze. 29.09.2021 wylot z Polski o 9.00, a powrót z Turcji 06.10.2021 o godzinie 17.00. Dzięki temu nie musieliśmy czekać na pokój jak dotarliśmy do hotelu i tak samo zaraz po check outcie był po nas autobus




Hotel jak się na miejscu okazało wg biura był 4*, a wg właściciela hotelu 3+* Na szczęście nie jesteśmy jacyś przesadnie wymagający, a "pokój", a właściwie "apartament" z sypialnią, salonem oraz łazienką nas zadowolił.





W około hotelu było dużo kotów, które były oswojone i nie bały się ludzi. Chodziły przy basenie, leżały z ludźmi na leżakach



Basen nie był duży, ale za to były dwa. Obłożenie hotelu średnio wynosiło około 50%, więc mieliśmy można powiedzieć luzy




Okolica hotelu bardzo w porządku, ale niestety Turcy mają tą przypadłość, że to co w koło nich jest ok posprzątane, ale zaraz 5m obok może być wysypisko śmieci






Jednego popołudnia poszliśmy na spacer żeby nabić sobie kroki i przy okazji pozwiedzać okolicę. To był czwartek lub piątek i przypadkowo natknęliśmy się na starą część miasta gdzie dla mnie zawiało trochę Grecją, może Rzymem
Okolica "nadmorska" jest piękna, szczególnie gdy słońce zaczyna już zachodzić, poza starym miastem na prawdę urokliwe restauracje, uliczki...



































O ile mnie pamięć nie myli w poniedziałek wybraliśmy się do sąsiedniego miasta Manavgat na bazar z podróbkami, warzywami oraz przyprawami













Tutaj chciałem uchwycić ceny paliw, ale niestety się nie udało W każdym bądź razie było dużo taniej niż u nas przeliczając na złotówki. O ile się nie mylę, to coś około połowę taniej niż u nas.



Wracając napotkałem samochód jakim się kiedyś jeździło- tylko w kombi



Zapomniałbym, ale przed wycieczką do Manavgat udało mi się jeszcze dotrzeć na miejscową siłownię i zrobić trening!!



Siłownia znajdowała się nad supermarketem i apteką.



Wejście od tyłu budynku, którego początkowo nie mogłem znaleźć W środku głównie miejscowi.



Filmik z tego jak wygląda siłownia w środku, oraz coś tam z mojego treningu. Facet na recepcji bardzo miły. Pozwolił mi nakręcić co tylko chcę. Nie łatwo było się z nim dogadać, bo po angielsku więcej rozumiał niż mówił, ale daliśmy radę





Tutaj zaczyna się już sekcja żywieniowa Na początek śniadania gdzie u mnie królowały jajka w formie omletu, sadzone oraz fasolka







Obiady to najczęściej jakieś mięso z dużą ilością warzyw w sosie z frytkami, kaszą lub ryżem



Była też zawsze jakaś hmm... turecka "focaccia"


"Tureckie chaczapuri"










No i oczywiście będąc w Turcji wybraliśmy się też na kebap










Trafiły się też raz burgery



No i sekcja słodkości






Będąc w starym mieście kupiliśmy sobie Turecką roladę- ta smakowała jak kinder bueno- była pyszna!!




Znalazłem też w jakimś markecie taką ciekawostkę



Jakieś ciasteczka, ale bez szału



A tu oreo- bardzo smaczne!!



McCafe





No i to co uratowało nas na lotnisku w drodze powrotnej, czyli wafle z polski i krem czekoladowy ukradziony z hotelu

5

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Najważniejsze w hotelu aby było czysto i tyle, nie potrzeba nie wiadomo czego, siłownia fajna czyściutka, poukładane wsyztsko nie to co u mnie, na tej pani na początku trzeba było się wiecej skupić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Następnym razem
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
.... no i zjadłbym teraz kebsa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
DJ_DoDo
.... no i zjadłbym teraz kebsa...


podobno nie dobre, Kuba mówi że lepsze u nas

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
na szczęście do Turcji się nie wybieram, mam w swoim mieście pysznego, niedawno odkryłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
anubis84
DJ_DoDo
.... no i zjadłbym teraz kebsa...


podobno nie dobre, Kuba mówi że lepsze u nas


Lepsze, ale mi w Turcji też smakowały

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
11.10.2021- trening 145- CB W3D4

Paused Dead Lift: 105kg/6x4
Rep Bench (Touch ang Go): 45kg/10x4
SLDL: 70kg/6x3
Verticall Lat Pull: 50kg/8x4
Tricep Cable Extensions: 15kg/8x4
Cuban Rotation AMRAP: 2x2kg/32/29/16

Przerzucony: 7 814 kg (+ 770 kg)

Cardio: 30 min

Trening w "nowym" miejscu. Ciągi dość ciężko, ale do zaakceptowania
Ławka tacz end goł praktycznie bez dyskomfortu i bólu.
Ogólnie słabo wyspany, bo pierwsza pobudka o 6 od dłuższego czasu
Pierwszy dzień pracy w nowym dziale totalnie na luzie. Pracy jako takiej miałem około 3 minuty

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to teraz musisz nowe hobby znaleźć, żeby jakoś wypełniać sobie ten czas w pracy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium