SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400707
Kwestia gustu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400707
12.11.2022- trening 151

Comp. Bench: 30,5kg/5, 40kg/5, 46kg/5
Chest Supported DB Row: 17,5kg/8x3
Zottman Curls: 10kg/8, 7,5kg/10x2
Hammer Schoulder Press: 12,5kg/10x3

Trening jak to trening deloadowy. Kompletnie bez emocji Dobrze, że został mi już ostatni taki trening
Wczoraj pojedzone, bo imieniny dziadka, więc wpadła nóżka z gęsi + kilka kawałków ciasta. Zdjęć nie robiłem

Jaja


Kurczak, szpinak




Zmieniony przez - georgu w dniu 2022-11-12 11:39:01
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400707
Lekka korekta treningu na najbliższe 2 cykle

1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
witorrr98
georgu
300 g Skyru naturalnego
2 jaja
49 g budyniu waniliowego
Słodzik

Mieszamy i do pieca na 180* na ok 30 min. Ale wyszedł takie trochę zakalec


Akurat zakalce smakują mi najlepiej, ale chyba tylko ja jestem taki spaczony

Nie tylko Ty Ja nie mogę powiedzieć,że zakalce smakuja mi najlepiej, ale czasami wyjdzie taki zaje ..,że aż szkoda,że nie da się powtórzyć ... U mnie to się zdarzą w ciastach z bananami, jak kombinuję z przepisem- zmieniam mąki i ilości składników..

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17382
georgu
Lekka korekta treningu na najbliższe 2 cykle





Myslalem ze tylko ja przenosze excela z pracy do domu. Tez ukladam treningi w tym programie i nie wyobrażam sobie lepszego zamiennika :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400707
althetic
georgu
Lekka korekta treningu na najbliższe 2 cykle


Myslalem ze tylko ja przenosze excela z pracy do domu. Tez ukladam treningi w tym programie i nie wyobrażam sobie lepszego zamiennika :D


Moim zdaniem, to najlepsze rozwiązanie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
georgu
300 g Skyru naturalnego
2 jaja
49 g budyniu waniliowego
Słodzik

Mieszamy i do pieca na 180* na ok 30 min. Ale wyszedł takie trochę zakalec

ze skyrów robiłem teraz sobie "na zimno", ale tej Twojej opcji wypróbuję, może nawet na jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
FighterX

Ja siedzę z nią, bo mam taką możliwość, ale teraz już wracam do pracy, a mała wychodzi na prostą i wraca do żłobka.

to duży plus jak masz taką możliwość, bo u mnie na razie układanka i zamiany z teściową połączone z szybszym wychodzeniem z pracy, ale może uda się dogadać z jedną ciocią na takie okazyjne opiekowanie się małym w awaryjnych sytuacjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
DJ_DoDo
FighterX

Ja siedzę z nią, bo mam taką możliwość, ale teraz już wracam do pracy, a mała wychodzi na prostą i wraca do żłobka.

to duży plus jak masz taką możliwość, bo u mnie na razie układanka i zamiany z teściową połączone z szybszym wychodzeniem z pracy, ale może uda się dogadać z jedną ciocią na takie okazyjne opiekowanie się małym w awaryjnych sytuacjach


My jestesmy sami w miescie. Takze musimy sobie radzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400707
FighterX
DJ_DoDo
FighterX

Ja siedzę z nią, bo mam taką możliwość, ale teraz już wracam do pracy, a mała wychodzi na prostą i wraca do żłobka.

to duży plus jak masz taką możliwość, bo u mnie na razie układanka i zamiany z teściową połączone z szybszym wychodzeniem z pracy, ale może uda się dogadać z jedną ciocią na takie okazyjne opiekowanie się małym w awaryjnych sytuacjach


My jestesmy sami w miescie. Takze musimy sobie radzic.


U nas też podobnie. W sumie mamy dwie ciotki moje, ale nie zostawił bym z nimi dziecka
No i pozostaje mój brat z dziewczyną i to bardziej prawdopodobna opcja

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium