SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1469 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20831
Spodziewacie się Panowie jakiegoś eventu Bożonarodzeniowo w Łodzi lub Wrocławiu w tym roku? Coś jak w zeszły ustawka Mikołajkowa w Łodzi?

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
rion10
Ja ostatnio mam wieczny brak czasu więc wygrywają potrawy szybkie i kaloryczne, ale ograniczanie się do małej ilości produktów sprawia, że dieta jest uboga odżywczo w minerały, witaminy itp. więc warto wziąć to pod uwagę.


Ja Kiedys mialem tak samo . Teraz w niedziele gotuje na 5-6 dni rozne Dania i zamrazam co 2-3 gotuje ryz , makaron otd i wszystko rodzielam na raz przez co nie musze liczyc w kolko Makro . Jedynie co robie to sniadanie przed praca i w pracy . Oszczedzam czas , prad i Gary i tez myslenie i decydowanie co bedzie dzisiaj na obiad zakupy robie na tydzien , w ten sposob tez nic nigdy sie nie marnuje . Przetworzonych produktow prawie wogole tez w taki sposob nie spozywam Za potrzeba posilku " na szybko " co dobrze sie przeklada na trzymanie diety , jem co zaplanowane i tyle jak mam ochote na gulasz to gulasz innego dnia krewetki ma czosnku i papryce z merluza na inny dzien kurczak w stylu tajskim o tak moge wymieniac w nieskonczonosc. Jedynie co w weekend zrobie sobie cos w piekarniku z ziemniakami ( nie lubie podgrzanych ) . Jak dla mnie to bardzo ulatwia zycie , a strata czasu to 2-3 h raz w tygodniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53189 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400679
witorrr98
Spodziewacie się Panowie jakiegoś eventu Bożonarodzeniowo w Łodzi lub Wrocławiu w tym roku? Coś jak w zeszły ustawka Mikołajkowa w Łodzi?


W Łodzi Banan odpuścił w tym roku.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
kacper95 tak gotowałem jakieś 10 lat temu na cały tydzień teraz niestety ilość obowiązków sprawia, że już mi się nie chce spędzać całej niedzieli na gotowaniu i tak powiem kształtowanie sylwetki nie jest priorytetem w tej chwili. Bardziej się staram żeby dieta była w miarę różnorodna i realizowała makro
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
witorrr98
U mnie z dietą to jest tak, że mam pulę prostych posiłków szybkich w przygotowaniu i bazujących na kilku skłądnikach, żeby nie tracić czasu przy garach. A tak to jeżeli chodzi o odżywczośc, witaminy minerałby, to myślę, że na masie 4k kalorii, to raczej z tym problemu nie bedzie :D


Tutaj się nie do końca zgodzę bo kaloryka diety to jedno, a jej wartość odżywcza to drugie. Nadal znam osoby, które budują masę, mają z 4,5k kcal, a wiecznie jedzą ryż + kurczak + brokuł, a wieczorem twaróg zapijają oliwą. To takie podejście jeszcze z lat 90-tych, ale z wieloma osobami współpracowałem i często miały tak jałowe diety, że aż niemożliwe. W tym aspekcie różnorodność jest wskazana.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1469 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20831
Miałem na myśli różnorodną według zapotrzebowania dietę, pod kątem zdrowia, ale prostota tutaj jest na zasadzie, żeby nie odpalać wagi co chwila i zastanawiać się jak jak te posiłki komponować. Mam już z góry ustalony system gotowych posiłków według 3-4 składników jako baza, a dodatkie wchodza okazjonalnie kiedy dopada mnie monotonia.


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2023-12-11 11:45:50

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
To zmienia postać rzeczy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1469 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20831
O to chodzi, rotuje sobię po prostu pewną ilość posiłków, w zależności od tego czy mam ochotę na słodkie, słone, mięsnę czy nabiałowe. W ekstremalnych przypadkach mam dni, gdzie jadę typowo pod produkty proteinowe typu batoniki, ale to już mówię, kiedy faktycznie czasu brak, ale przy odpowiedniej organizjacji czasu, zawsze znajdzie się jakiś kompromis :)


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2023-12-11 11:49:17

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1469 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20831
georgu
witorrr98
Spodziewacie się Panowie jakiegoś eventu Bożonarodzeniowo w Łodzi lub Wrocławiu w tym roku? Coś jak w zeszły ustawka Mikołajkowa w Łodzi?


W Łodzi Banan odpuścił w tym roku.


Ahh, to lipa w takim razie. Marzyło mi się wybrać, pozostaje liczyć na kolejne święta :/


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2023-12-11 11:50:20

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53189 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400679
Organizacja tego trochę czasu i energii wymaga, więc się mu nie dziwię

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium