SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Po dzikim czikenie na bank redukcja wróci z kopyta
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Tak stopy są symetrycznie. Po drobnej kontuzji która ostatnio miałem jeszcze nie siadam w 100% komfortowo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
georgu
Tak stopy są symetrycznie. Po drobnej kontuzji która ostatnio miałem jeszcze nie siadam w 100% komfortowo


Pytam bo na filmiku nie do konca to widac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
FighterX
georgu
Tak stopy są symetrycznie. Po drobnej kontuzji która ostatnio miałem jeszcze nie siadam w 100% komfortowo


Pytam bo na filmiku nie do konca to widac :)


Fakt, nie był to filmik po którym można by to ocenić

29.05.2018- redukcja dzień 37

Pull- hiper

Ściąganie drążka wyciągu górnego: 52kg/10 x4
Ściąganie trójkąta wyciągu górnego do klatki: 3s
Przyciąganie drążka wyciągu dolnego do klatki: 43kg/12 x 4
Wiosło na hammerze z osią obrotu na dole: 3s
Podciąganie hantli do klatki na ławce 45*: 22kg/8 x 3
Face Pull: 3s
Uginanie ramion z hantlami podchwytem: 14kg/12 x 4
Młotki: 7,5kg/max x 3
Unoszenie nóg na poręczach 3s
Allahy: 3s

Interwały 20s/40s x 15
Cardio: 15min

Trójkąt do klatki:




Dolny wyciąg:







Trening w miarę wszedł, siły specjalnie nie było, ale trening taki w miarę ok
Jutro trzeci dzień treningowy z rzędu (push-hiper), bo ponoć czwartek ma być ostatnim dniem upałów, więc trzeba go wykorzystać

Dziki cziken, carbonara, krem z brokuła



Co do Dzikiego Czikena, to obiecałem opinię, więc ją wyrażę
Na pierwszy ogień poszedł z kaszą bulgur w sosie śródziemnomorskim z warzywami. Przyznam, że na taki wybór skłoniła mnie opinia, którą widziałem na FB
Zacznę od przygotowania. Ja zabrałem czikena do pracy. W pracy mam mikrofalę. Wg instrukcji nakłułem folię zabezpieczającą i na 2 min do mikrofali. Banalnie proste do przygotowania jeśli ma się mikrofalę Można też grzać na patelni czy w kąpieli wodnej
Smak, chyba najistotniejsza kwestia. Przyznam, że do takich 'wynalazków' podchodzę sceptycznie, ale byłem zaskoczony. Może nie jest to danie spod ręki Pani Gessler, ale jest ono wg mnie smaczne. Kawałki kurczaka w sosie, kilka oliwek oraz kasza z dodatkami. Mi smakowało
Co do wielkości porcji to jest ona niewielka i mimo, że kcal są mocno obcięte, to była to dla mnie taka hmm... 'przekąska'. W daniu wg tabeli jest 30g białka. Szczerze mówiąc to nie wiem skąd Kurczaka jest ok 70g, kaszy pewnie z 50g. Chyba, że sos został wzbogacony jakimś WPC W sumie, to nie sprawdziłem na etykiecie (ja głupi!). Ale patrzę teraz na drugi smak i nie widzę nic co by podbijało zawartość białka... Nie ważne.
Jak ktoś chce zamówić na testy to śmiało można Jeśli chodzi o codzienny użytek, to nie jest to dla mnie Jako posiłek musiałbym kupić przynajmniej 2 porcje
Jutro przetestuję w sosie słodko-kwaśnym.
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W takich lakierkach to bym miał z + 10 kg spokojnie
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
anubis84
W takich lakierkach to bym miał z + 10 kg spokojnie


kościółkowe

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
30.05.2018- redukcja dzień 37

Kolejny trening za mną. Właściwie to trzeci pod rząd. Jutro upragniony odpoczynek.

Push-hiper

Siady HB: 60kg/8 x 3; 50kg/16
Wykroki ze sztangą: 30kg/20 x 3
Wyciskanie hantli na skosie: 20kg/10 x 4
Wyciskanie sztangielek razem, skos ok 50*: 10kg/16 x 3
Wyciskanie hantli siedząc: 10kg/20 x 4
Łączona: unoszenie w przód + bok: 10kg/16 x 3
Francuz łamaną leżąc: 30kg/12 x 4

Interwały: 20/40 x 15
Cardio: 15min





Też nie idealnie postawiłem tel, ale już trochę lepiej widać, że symetrycznie

Trening nieco inny niż dotychczasowe, a konkretnie powrzucałem wyższe zakresy. Bardzo fajnie się podpompowało Zmęczenie już doskwiera i w trakcie treningu przechodziły myśli żeby odpuścić cardio, później interwały, a na końcu żeby w ogóle pominąć i cardio i interwały. Ale powiedziałem sobie, że 'nie ma miękkiej gry' i trzeba zapieprzać

Dziki Cziken 2



Dziś w sosie słodko-kwaśnym. Przygotowanie i wielkość porcji analogiczna do wczorajszego wpisu. Smak? Smak tak jak i w poprzedniej wersji całkiem wporzo. Ogólnie jestem mile zaskoczony smakiem owych potraw, bo tak jak pisałem wczoraj. Sceptycznie podchodzę do takich 'wynalazków'
Tutaj znalazły się pędy bambusa, inne warzywa, więc można spokojnie porównać to do dań 'słoikowych'. Ocenił bym je na podobnym poziomie smakowym. Dupy nie urywa, ale jeść się da
Także ogólnie produkty oceniam na spory +. I nie piszę tego ze względu na to, że jestem moderatorem czy tam jakieś inne pierdu pierdu. Nie mam w obowiązkach chwalenia produktów SFD, ba w sumie to nie mam żadnych obowiązków jako moderator- poza aktywnością na forum


Schabix, młode źmiory i mizeria
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
Filmik lepiej ukazuje ulozenie stop :) doba mizeria nie jest.zla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94589 Napisanych postów 364553 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669413
No to fajnie z tymi kurakami,lubie mieć coś na szybko pod ręką w domu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium