SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
w końcu będziesz mógł mówić, że idziesz na siłownię yebnąć setkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53189 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400679
DJ_DoDo
w końcu będziesz mógł mówić, że idziesz na siłownię yebnąć setkę


Brzydzę się dopingiem, a alko to doping w sporcie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie wiem, kto to klasyfikował, bo u mnie już głupie 100ml powoduje, że na drugi dzień na treningu wydolnościowym ciężko oddech złapać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53189 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400679
To z tego co pamiętam chodzi o to, że alko do jakiejś ilości pomaga w skupieniu np. w strzelectwie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to też na mnie nie działa na studiach znajomi jak robili projekty to mówili, że sobie robią i piwko, dwa strzelą ..... ja jakbym podczas nauki piwko strzelił, to bym szukał kolejnych, a nie się uczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53189 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400679
DJ_DoDo
to też na mnie nie działa na studiach znajomi jak robili projekty to mówili, że sobie robią i piwko, dwa strzelą ..... ja jakbym podczas nauki piwko strzelił, to bym szukał kolejnych, a nie się uczył


Mam dokładnie to samo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
To chyba faktycznie zależy od osoby bo moja kumpela jak sie uczyła do kolosów to praktycznie zawsze z winem w ręku i później z reguły zaliczała na dobre oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Layla 33102
To chyba faktycznie zależy od osoby bo moja kumpela jak sie uczyła do kolosów to praktycznie zawsze z winem w ręku i później z reguły zaliczała na dobre oceny

wyobraziłem sobie dziewczynę w parku trzymającą książkę o fizyce kwantowej i trzymającej wino za 5zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
DJ_DoDo
Layla 33102
To chyba faktycznie zależy od osoby bo moja kumpela jak sie uczyła do kolosów to praktycznie zawsze z winem w ręku i później z reguły zaliczała na dobre oceny

wyobraziłem sobie dziewczynę w parku trzymającą książkę o fizyce kwantowej i trzymającej wino za 5zł

Hahaha na szczęście z reguły uczyła sie w mieszkaniu XD chociaż może jakby uczyła sie w parku to ktoś by sie nad nią zlitował i poratował pieniędzmi na następne wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
"kierowniku, przysięgam, nie na piwo, nie na wino - na książkę"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium