SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to kolorowe n zmno bym opierdzielił
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
anubis84
to kolorowe n zmno bym opierdzielił


Więcej czekania niż roboty

Czekoladowy budyń AN robisz tak by uzyskać porządaną konsystencję, później waniliowy to samo, twaróg blendujesz ze skyrem i słodzikiem, galaretka od AN i wszsytko warstwami do pojemnika
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ta galaretka z budyniem coś jak moja, super!
Mazury też nam się z Asią marzą- w sumie tylko tam w PL nie byłem nigdy
A co do faktury, niekoniecznie musi być biuro żebyś taką dostał. Na bookingu masz opcję wyjazd służbowy, zaznaczasz i tym samym komunikujesz, że będzie Ci fv potrzebna. Możesz pogadać z każdym gosp agro, właścicielem ośrodka itp i od razu upomnieć się o taką możliwość. No chyba, że to będą jakieś pokoje, czy coś takiego, to wiadome, że nie nie wystawią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
w agroturystyce jeszcze możesz się oczywiście "dogadać" w kwestii wysokości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Myślę że nikt mi tysiąca nie zejdzie na agro jak powiem że nie chce rachunku

Raczej będziemy celować w coś za granicą bo jednak pogoda u nas to loteria, a ja raczej szczęścia w takich konkursach nie mam

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Wpis z wczorajszego dnia zrobię dziś

10.08.2018

W pracy w sumie szybko zleciało, bo na 11 miałem zaproszenie na spotkanie naczelników i kierowników z dyrektorem zakładu w sprawie podwyżek, które wchodzą od września. Spotkanie nie było długie bo ok godzinkę. Przyjechałem nieco wcześniej, by omówić aktualne problemy w sekcji z naczelnikiem działu. Wróciłem przed 13 na sekcję, do ogarnięcia był odbiór wypożyczonych lokomotyw z Cargo. I przedtreningowy. Więc do 15 szybko zleciało

Po pracy wstąpiłem po paczkę od SFD, akuratnie sobie uzupełniłem zapasy


Na spróbowanie wziąłem sobie nowy smak dzikiego czikena i z dużym prawdopodobieństwem już w poniedziałek go pocisnę

Trening, wczoraj wypadł trening góry, który delikatnie skorygowałem od pierwotnej formy

Wyciskanie hantli na skosie z supinacją: 24kg/5, 20kg/10, 16kg/12 x 2
Dipsy klatkowe na hammerze: 2 x 35kg/ 10 x 3
Ściąganie drążka górnego wyciągu do klatki nachwytem: 52kg/8, 43kg/10, 34kg/12 x 2
Arnoldki siedząc: 20kg/5, 16kg/8, 12kg/14 x 2
Podciąganie wzdłóż tułowia gryf łamany: waga gryfu + 15kg/10 x 3
Wiosło hantlem w podporze: 35kg/5, 30kg/10, 24kg/14 x 2
Face Pull: 27kg/10 x 3
Uginanie ramion z hantlami supinacja: 18kg/5, 14kg/10, 12kg/12 x 2
WL wąsko: 55kg/5, 50kg/8, 40kg/12 x 2
Uginanie z hantlami ławka 60*: 10kg/8 x 3

Ciężary obniżone, ale dość fajnie trening wszedł. Dziś czuję się przyjemnie

Jedzenie z ostatnich dni:

Jajecznica + tost


Lody


Carbonara


Frytasy, karkówka, sałatka
3

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Małe podsumowanie "redukcji"

Zacznę może od zdjęć porównawczych. Niestety ustawiłem telefon w różnych miejscach przez co nie jest to idealne porównanie

Lewo MASA/ Prawo Redukcja









Wymiary
Ten sam schemat przed i po

Waga: 74,5kg/71kg
Pas wypchany: 83cm/81cm
Pas wciągnięty: 75cm/71cm
Ramiona: 41cm/40cm
Udo: 62cm/58cm
Pomiary fałdomierzem:
Przód brzucha: 13mm/8mm
Bok brzucha: 20mm/12mm
Fałda na bicepsie: 9mm/8mm

Czy jestem zadowolony? Ciężko powiedzieć. W sumie co tu dużo mówić jak na nakład pracy jaki włożyłem to myślę, że jednak coś tam się zmieniło. Trochę wody i fatu poleciało. Na pewno można było zrobić dużo, dużo więcej. Ale też zdaję sobie sprawę z tego, że treningi i cała ta otoczka jest dla mnie tylko i wyłącznie hobby. Na pewno nie ma szans na to bym podporządkował całe swoje życie pod budowanie sylwetki. Priorytetem jest dla mnie zawsze rodzina i praca.

Tak jak wspomniałem już zaczynamy budować jakąś tam masę mięśniową i mam nadzieję, że jak ta podskoczy trochę w górę to i nieco lepiej będzie to wyglądać w przyszłości


Zmieniony przez - georgu w dniu 2018-08-11 12:52:03
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Światło też trochę inne, ale ewidentnie mniej wody, szczególnie na boczkach i dole pleców.
Fajnie, że wymiar łapy utrzymany, co również potwierdzają zdj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Wizualnie szczególnie plecy się wyróżniają fajnie, że tak dla siebie bez wielkiej spiny i szumu. Dobrze jest się czuć ze sobą w zgodzie.
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
Dżordż - Ty coś trenujesz?

Czawaj - weź go no tam w jakieś obroty

widać po plecach, że jest lepiej ale na przyszłe lato widzę Ciebie w lepszej formie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium