SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
samolot czy samochód? a może motocykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53192 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400705
Samolot Wczasy z biura

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
FighterX
Szykuj się na kwarantannę po powrocie ;)


Co Ty, nie będzie, turystyka ledwo zipie a to zbyt duża strata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53192 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400705
FighterX
Szykuj się na kwarantannę po powrocie ;)


Myślisz, że dodatkowe 2 tygodnie urlopu 100% płatne to coś co mogło by mnie zniechęcić?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
georgu
FighterX
Szykuj się na kwarantannę po powrocie ;)


Myślisz, że dodatkowe 2 tygodnie urlopu 100% płatne to coś co mogło by mnie zniechęcić?

Ja w tym tygodniu jeden dzień siedziałem w domu 2h na prośbę szefa, bo w firmie gościa z którym miałem spotkanie wykryli przypadek korony i kazali mi w pracy poczekać od rana czy czasem wizyty sanepidu nie będzie u nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53192 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400705
Logistycznie może problematyczne, bo nie ma kto zrobić zakupów, ale tak to tragedii nie ma

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Taka kanapke bym opierniczył, jeszcze nie jadłem nigdy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53192 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400705
Ja pierwszy i nie ostatni raz!

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53192 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400705
Wczasy- Słoneczny Brzeg

W czwartek jeszcze byliśmy w pracy, a w nocy z czwartku na piątek wylot z Katowic Wylot o godzinie 3 w nocy, w hotelu byliśmy o 6 rano. Niestety pozostało nam koczowanie w lobby do godziny 14. Po właściwie całej nocy w podróży nie bardzo chciało się nam iść gdziekolwiek. Opaski dostaliśmy o 11...




Hotel jaki wybraliśmy to Imperial Palace. Tutaj zaznaczę- nie polecam. Hotel niby pod koniec roku 2019 przeszedł remont i zmienił kategorię z *** na *****. Ogólnie może i do budynku nie ma się co czepiać. Hotel sam w sobie dość fajny. Praktycznie z basenu wyjście na plażę nad morzem itd. Za to wiele mankamentów organizacyjnych. Jedna restauracja, która jest zbyt mała i zdarza się, że trzeba czekać w kolejce żeby w ogóle wejść. 3 windy, które nie wyrabiają. Zdarzyło się nam czekać nawet 10 minut. System obsługujący windy również tak skonstruowany, że mieszkaliśmy na 5 piętrze i zdarzyło się nam jeździć pomiędzy parterem, a 4 piętrem kilka razy, bo ludzie wsiadali. I zanim dojechaliśmy na 5 piętro to tułaliśmy się między piętrami z innymi mieszkańcami. Basen do ilości klientów zbyt mały. Dobrze, że w innym pokoju byli nasi rodzice, to mój ojciec wstawał o 6 rano żeby nam zająć leżaki. Między klientami nawet dochodziło do sprzeczek o leżaki Nie wspomnę o kolejkach do baru po drinki i napoje...






Jednego dnia wybraliśmy się do starej części Neseberu Miejsce mi już znane, ale moja żona nie widziała, więc dlaczego nie








No i część żywieniowa Standardowo 3 posiłki w formie bufetu szwedzkiego, oraz bar z przekąskami. Jedzenia dużo i ogólnie zawsze dało się coś wybrać. Jak to w hotelach na jakieś wybitną kuchnię nie ma co liczyć, ale mi smakowało













W Polsce lądowaliśmy o 13, a o 17 mieliśmy Kinder Party, więc piątek mega spina Jak to przed weekendem korki itd... Ale udało nam się spóźnić tylko godzinkę

Sobota i niedziela pojeździłem jeszcze na moto, a dziś już niestety praca

Od juta wracam do liczenia kcal oraz treningów Wynik po tygodniu nie jest zły. 1-1,5 kg na plus
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium