SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
rion10
No faktycznie dość sporo Ci schodzi z treningiem ale jak idziesz porobić selfie to może tyle schodzić


Samo ustawianie telefonu i kadrowanie, to robota na 20 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400707
FighterX
rion10
No faktycznie dość sporo Ci schodzi z treningiem ale jak idziesz porobić selfie to może tyle schodzić


Samo ustawianie telefonu i kadrowanie, to robota na 20 minut



Ty powinieneś o tym najlepiej wiedzieć

A tak poważnie, to niestety ciężko jest trzymać tempo jak masz rozkminy co zrobić ze swoim życiem...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
Ja ustawiam sobie stoper i co dany interwał robię co założyłem i tyle. A z nagrywaniem, to jest dramat, zastanawiam się nad zatrudnieniem osoby do nagrywania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777694
Wiadomo Georgu, że jak głowa jest gdzie indziej to trening nie jest na pełnej petardzie, ale chyba lepiej na siłowni niż w domu myśleć o problemach.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400707
Zdecydowanie, przynajmniej na czas trwania serii się wyłączam

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
Ja życie prywatne zostawiam poza siłownią, to jest czas dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777694
To jest idealna sytuacja i też po części się tego nauczyłem, ale zdaję sobie sprawę, że czasem nie da się tak po prostu wyłączyć myślenia o problemach.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400707
Dopóki są to proste problemy to tak się da, niestety w pewnym momencie się nie da

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja próbowałem oduczyć żonę dzwonienia z "pierdołami", że biorę telefon an trening, ale tylko po to jakby ona dzwoniła i tylko i wyłącznie ma dzwonić w sprawie życia i śmierci, bo to czas dla mnie na siłowni, jednak nie szło, bo pilne sprawy okazywały się np. "czy zapytałem kolegę w pracy, czy jego sąsiad nadal zajmuje się stolarstwem" od tamtej pory uczę się zostawiać telefon w szatni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777694
Szczerze to telefon miałem może kilka razy w życiu na siłowni z czego dwa razy jak żona już była na porodówce i niestety zawsze ktoś zadzwoni i coś chce więc nie biorę w ogóle telefonu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium