SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 805 Napisanych postów 305 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7081
Wiem,że to chore ale jak marudzę , że małe jem porcję już to wchodzę tu ostatnio żeby się pocieszyć xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Einarr
Wiem,że to chore ale jak marudzę , że małe jem porcję już to wchodzę tu ostatnio żeby się pocieszyć xD


Drobne budowa robi swoje

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Powiem Ci, że ja nie mam problemu żeby opierniczyć jak ktoś przeszkadza albo siedzi i zajmuje sprzęt. I mam kilku takich ziomków co też mają podobne podejście. Ostatniego takiego kolo manolo 65kg co się prężył przed laską ostentacyjnie zapytałem czy przyszedł posiedzieć czy się ponapinać to zaraz mu mina zrzedła.

Mnie to bardzo irytuje na siłowni jak ludzie siedzą na sprzęcie i pieprzą głupoty lub siedzą na facebooku, albo chodzą po całej siłce i gadają przez telefon. Nie znoszę tego bo to przeszkadza i wkurza.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Akurat do telefonów nie mogę się przypieprzyć, bo też mi się zdarza- taka praca. Ale to są bardzo sporadyczne sytuację i rozmowy są krótkie, a nie nawijanie o dupie Maryny...
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
georgu
Akurat do telefonów nie mogę się przypieprzyć, bo też mi się zdarza- taka praca. Ale to są bardzo sporadyczne sytuację i rozmowy są krótkie, a nie nawijanie o dupie Maryny...

ja nawet z pracy nie odbieram, jedynie żona wie, że jak coś bardzo pilnego to ma dwa razy dzwonić żebym wiedział, żeby odebrać, ale jak raz to nie ma opcji żebym odebrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Ja nawet na siłkę nie zabieram telefon te 3-4 treningi w tygodniu to czas dla mnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja biorę, ale tylko dlatego że mam słuchawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Też słucham muzyki z tel, poza tym taka praca. Odbieram tylko jak dzwoni Dyrektor lub Naczelnik, ale Naczelnik ogólnie dupy nie zawraca, a dyrektor zawraca jemu, a nie mi

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
FighterX
A dla mnie na silowni telefon, to narzedzie pracy…


To nie używaj przy Rionie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium