SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mrozone truskawki

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
macie jakies polecane firmy? czy bez znacznie co wpadnie w reke to kupujecie. Tak wiem najlepiej samemu zamrozic niestety w tym roku przespalem ten czas
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Aras84
hgh-line
blue_hope
Panie też tu są A co do biedronkowych, nie wiem czy już są, mrożone zawsze pojawiały się (chyba z Mroźna Kraina) nieco później, nie rozglądałam się ostatnio za truskawkami, ale śmiało mogę polecić, tak samo mają maliny i chyba jagody, bardzo fajnej jakości.


Nie zauwazylem chyba ze ktorys z chlopakow wyzej zmienil plec a ja o tym nie wiem



Chyba nie zajarzyles blue_hope jest wlasnie plci przeciwnej
'

O kurcze ale wtopa. blue_hope wielkie przepraszam I dzieki sliczne, truskaweczki z Mrozonej Krainy zakupione. Jutro koncze opk dotychczasowych i beda wjezdzac z Krainy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
raczej nie ma jakiś konkretnych firm, każda będzie miała to samo w torebce czy kupisz hortexa czy jakieś z lidla lub biedronki będzie to samo, w większych marketach można np na wagę sobie kupić.\
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Wiekszych tzn jakie masz na mysli np. Tesco? nie spotkalem wlasnie jeszcze na wage, chociaz ciekawe czy to sie cos jakosciowo rozni od paczkowanych. Zapewne wszystko to samo. Zly jak cholera jestem ze swoich w tym roku nie udalo sie pomrozic
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Akuratnie w tym przypadku to chyba ciężko o jakieś różnice jakościowe
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94118 Napisanych postów 363944 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667629
w tesco ,auchanie,carrefurze widziałem luzem na wagę
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
u mnie są w kauflandzie a to nie jest duży market. W tych większych teskach np w galeriach auchanach są na spokojnie.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja kupuje w Biedronce, uważam, że cena bardzo dobra i duże są, raz trafiłam na taką "ciapę", że szkoda słów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Dzieki Panowie zrobie w tygodniu maraton po marketach i obczaje co i jak. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Panie też tu są A co do biedronkowych, nie wiem czy już są, mrożone zawsze pojawiały się (chyba z Mroźna Kraina) nieco później, nie rozglądałam się ostatnio za truskawkami, ale śmiało mogę polecić, tak samo mają maliny i chyba jagody, bardzo fajnej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
blue_hope
Ja kupuje w Biedronce, uważam, że cena bardzo dobra i duże są, raz trafiłam na taką "ciapę", że szkoda słów.


Ja zawsze wole mniejsze, naturalnych rozmiarow. Takie przerosniete truskawki, pomidory itp jakos nie daze zbyt wielkim zaufaniem co do ich jakosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
blue_hope
Panie też tu są A co do biedronkowych, nie wiem czy już są, mrożone zawsze pojawiały się (chyba z Mroźna Kraina) nieco później, nie rozglądałam się ostatnio za truskawkami, ale śmiało mogę polecić, tak samo mają maliny i chyba jagody, bardzo fajnej jakości.


Nie zauwazylem chyba ze ktorys z chlopakow wyzej zmienil plec a ja o tym nie wiem

oo wlasnie wolalbym cos takiego jak np. Mrozona Kraina cos na czym nie bedzie napisane, wyprodukowane dla Tesco, Kaufland etc. Jakos nie wiem ale zle mi sie na to patrzy, zawsze mam wrazenie ze jakosc tego moze sie znacznie roznic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szarpana wieprzowina . Pulled Pork by Krzyżu9218

Następny temat

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

WHEY premium