SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Trochę na tych kijach przybyło u Ciebie w takim okresie jak masz to najważniejsze, że w ogóle możesz trenować, a nie przejmować się gorszą forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
DJ_DoDo
Trochę na tych kijach przybyło u Ciebie w takim okresie jak masz to najważniejsze, że w ogóle możesz trenować, a nie przejmować się gorszą forma


Cały czas sobie powtarzam, że zaraz sytuacja się ustabilizuje i będę mógł trenować regularnie i po kilku dniach unormowania pojawia się coś nowego.
Ale takie życie, nikt nie powiedział, że będzie lekko

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
georgu
DJ_DoDo
Trochę na tych kijach przybyło u Ciebie w takim okresie jak masz to najważniejsze, że w ogóle możesz trenować, a nie przejmować się gorszą forma


Cały czas sobie powtarzam, że zaraz sytuacja się ustabilizuje i będę mógł trenować regularnie i po kilku dniach unormowania pojawia się coś nowego.
Ale takie życie, nikt nie powiedział, że będzie lekko

Hahahaha no robawiłeś mnie, bo to jest dokładnie to co ja od paru lat sam do siebie mówię w głowie A ostatnio pół roku mówię głośno że już dociera do mnie że tylko się sam okłamuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Jestem trochę od Was starszy więc powiem Wam, że nigdy nie będzie mniej obowiązków i więcej czasu

Ja od ponad 20 lat myślę, że zaraz się uspokoi i zluzuje, a jednak nie przychodzi to zluzowanie. Ale z drugiej strony jak się człowiek na chwilę codziennie zatrzyma i ma choćby chwilę żeby się zatrzymać to ten czas jakby wolniej biegnie. Problemem jest to, że nie zawsze się ma tą chwilę. Ale nadal mam nadzieję, że coś się poprawi
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
rion10
Jestem trochę od Was starszy więc powiem Wam, że nigdy nie będzie mniej obowiązków i więcej czasu

Ja od ponad 20 lat myślę, że zaraz się uspokoi i zluzuje, a jednak nie przychodzi to zluzowanie. Ale z drugiej strony jak się człowiek na chwilę codziennie zatrzyma i ma choćby chwilę żeby się zatrzymać to ten czas jakby wolniej biegnie. Problemem jest to, że nie zawsze się ma tą chwilę. Ale nadal mam nadzieję, że coś się poprawi


Niestety u mnie ta chwila wolna to jeszcze przyśpiesza
Wolny czas ucieka w mgnieniu oka
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Wszystko co dobre szybko się kończy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
rion10
Jestem trochę od Was starszy więc powiem Wam, że nigdy nie będzie mniej obowiązków i więcej czasu

Ja od ponad 20 lat myślę, że zaraz się uspokoi i zluzuje, a jednak nie przychodzi to zluzowanie. Ale z drugiej strony jak się człowiek na chwilę codziennie zatrzyma i ma choćby chwilę żeby się zatrzymać to ten czas jakby wolniej biegnie. Problemem jest to, że nie zawsze się ma tą chwilę. Ale nadal mam nadzieję, że coś się poprawi

Ja właśnie siedzę na porodówce i czekam na kangurowanie i jak starsi wujkowi pytali co jest itp. to po wytłumaczeniu wszyscy zgodnie: po co to? Bla bla bla
Więc krótko powiedziałem.... Bo to będą ostatnie dwie godziny kiedy będę mógł sobie po prostu poleżeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
Jestem trochę od Was starszy więc powiem Wam, że nigdy nie będzie mniej obowiązków i więcej czasu

Ja od ponad 20 lat myślę, że zaraz się uspokoi i zluzuje, a jednak nie przychodzi to zluzowanie. Ale z drugiej strony jak się człowiek na chwilę codziennie zatrzyma i ma choćby chwilę żeby się zatrzymać to ten czas jakby wolniej biegnie. Problemem jest to, że nie zawsze się ma tą chwilę. Ale nadal mam nadzieję, że coś się poprawi


To nigdy się nie uspokoi. Trzeba po prostu wybrać, co jest ważniejsze dla Ciebie i rzeczy mało ważne wywalić. Sam się na tym złapałem, nie jestem w stanie wszystkiego ogarniać, dlatego zacząłem cedować pewne rzeczy, zatrudniłem gościa do zrobienia strony, bo już sam nie ogarniam (kręcenie, pisanie skryptów, montaż, pisanie planów).

Staram się tak robić aby nie ingerowało, to w spędzanie czasu z rodziną, dlatego trenuję często w domu i w trakcie lunchu (bo mam obowiązkowy). Pracuję gdy córka śpi, ale też wiele rzeczy mam zaplanowane i wyrobione pewne nawyki. Ordnung muss sein, jak to moi koledzy z Zurychu mówią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
DJ_DoDo
rion10
Jestem trochę od Was starszy więc powiem Wam, że nigdy nie będzie mniej obowiązków i więcej czasu

Ja od ponad 20 lat myślę, że zaraz się uspokoi i zluzuje, a jednak nie przychodzi to zluzowanie. Ale z drugiej strony jak się człowiek na chwilę codziennie zatrzyma i ma choćby chwilę żeby się zatrzymać to ten czas jakby wolniej biegnie. Problemem jest to, że nie zawsze się ma tą chwilę. Ale nadal mam nadzieję, że coś się poprawi

Ja właśnie siedzę na porodówce i czekam na kangurowanie i jak starsi wujkowi pytali co jest itp. to po wytłumaczeniu wszyscy zgodnie: po co to? Bla bla bla
Więc krótko powiedziałem.... Bo to będą ostatnie dwie godziny kiedy będę mógł sobie po prostu poleżeć


No to gratuluję dołączasz do grona tatuśków

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
FighterX
rion10
Jestem trochę od Was starszy więc powiem Wam, że nigdy nie będzie mniej obowiązków i więcej czasu

Ja od ponad 20 lat myślę, że zaraz się uspokoi i zluzuje, a jednak nie przychodzi to zluzowanie. Ale z drugiej strony jak się człowiek na chwilę codziennie zatrzyma i ma choćby chwilę żeby się zatrzymać to ten czas jakby wolniej biegnie. Problemem jest to, że nie zawsze się ma tą chwilę. Ale nadal mam nadzieję, że coś się poprawi


To nigdy się nie uspokoi. Trzeba po prostu wybrać, co jest ważniejsze dla Ciebie i rzeczy mało ważne wywalić. Sam się na tym złapałem, nie jestem w stanie wszystkiego ogarniać, dlatego zacząłem cedować pewne rzeczy, zatrudniłem gościa do zrobienia strony, bo już sam nie ogarniam (kręcenie, pisanie skryptów, montaż, pisanie planów).

Staram się tak robić aby nie ingerowało, to w spędzanie czasu z rodziną, dlatego trenuję często w domu i w trakcie lunchu (bo mam obowiązkowy). Pracuję gdy córka śpi, ale też wiele rzeczy mam zaplanowane i wyrobione pewne nawyki. Ordnung muss sein, jak to moi koledzy z Zurychu mówią



No ja też z wielu rzeczy zrezygnowałem bo po prostu brakuje czasu. Dwie prace robią swoje. Poza tym czasy są jakie są więc jednak człowiek patrzy na pracę przede wszystkim. Ale z czasem odpuszczenie pewnych rzeczy okazało się słuszne. Rezygnacja z trenowania innych jest takim kompromisem bo teraz chyba 3 osoby, ale tylko konsultacje bo kiedyś z nimi miałem personalne i się naumiały trenować . A codziennie ktoś do mnie pisze o trening lub prowadzenie, a czasu nie ma.
Poza tym dzieci są najważniejsza jak pomyślę, że syn ma za pasem 11 lat to tak jak DJ_Do_Do ma dziś, ja pamiętam jak się rodził, a kiedy to minęło nie wiem


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2024-01-31 20:31:29

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium