SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Jedyne co można zrobić to wysyłać pozytywną energię, trzymać kciuki, modlić się za mojego synka i żonę.

Z góry dziękuję

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Nadrobiłem trochę, kurczę, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze - na pewno będize dobrze, po prostu to dmuchanie na zimno
Pocieszę Cię tym, że chociaż możesz ich odwiedzać, bo u nas był ten najgorszy okres covidowy i mogłem tylko paczki zostawiać w portierni..... a trochę tych wizyt w spzitalu mieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Nie wiem czy nie lepiej by było grubym nie mógł go odwiedzać. Na pewno mi było by łatwiej, bo ta godzina z nim jest dla mnie cholernie ciężka. Są to chyba najgorsze chwile w moim życiu.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ani się obejrzysz a wyjdą i zaraz zapomnisz o tym, trzymaj się mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Dziękuję za wsparcie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
georgu
Jedyne co można zrobić to wysyłać pozytywną energię, trzymać kciuki, modlić się za mojego synka i żonę.

Z góry dziękuję


Energia wysłana. Trzymaj sie

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Dzięki!
Myślałem, że do jakiejś rekreacji uda się wrócić od poniedziałku w związku z urlopem żeby głowę odciążyć, ale niestety nic z tego Dalej jest straszna kiszka

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Dzięki pomocy @FighterX, szczególnie wsparcia psychologicznego próbuję wrócić do treningów. Nie będę się rozpisywać co się stało. Napiszę tylko, że 29 sierpnia moje życie całkowicie się odmieniło. Los sprawił, że przewartościowałem swoje życie, zmieniłem priorytety. Dowiedziałem się co jest w życiu najważniejsze, o co/kogo muszę dbać przede wszystkim.

Treningi schodzą na dalszy plan. Może jak sytuacja się ustabilizuje i my z Moniką jakoś się odnajdziemy w tym wszystkim to będę mógł/potrafił bardziej się zaangażować w treningi i dietę. Na ten moment mają pełnić dla mnie głównie funkcję terapeutyczną.

Co do diety, to na wstępie zakładam makrosy:

DT: 180B/70T/220W
DNT: 180B/70T/170W

Natomiast na pewno będzie luźne podejście i nie będę tutaj się spinać.

Co do treningu, to @FighterX polecił mi 5/3/1 w odmianie Boring But Big (wykonywany wg możliwości) i na tym oparłem swój trening, który będzie wyglądał jak poniżej:

T1:
- Military Press- wg wytycznych 5/3/1
- Incline DB Press 5 x 10
- Hammer Grip Pull Ups 5 x 10
- Rope Tricep Extensions 3 x 10
- Farmer's Walk 3 rounds

T2:
- Dead Lift- wg wytycznych 5/3/1
- Front Squat 5 serii
- Hamstring Curls 5 x 10
- Box Dead Bug 3 serie

T3:
- Bench Press- wg wytycznych 5/3/1
- Chest Supported DB Row 5 x 10
- Hammer Schoulder Press 5 x 10
- Zottman Curls 3 serie

T4:
- Squat- wg wytycznych 5/3/1
- RDL 5 serii
- Bulgarian Split Squat 5 x 10
- Good Morning 3 serie

Dziś udałem się na siłownię zobaczyć co ze mnie zostało, bo ostatnio z jedzeniem było bardzo słabo, a aktywności fizycznej zero. Kalori wpadało raczej poniżej PPM. Zresztą redukcję skończyłem na 70kg naczczo, a dziś waga 68 kg pokazała, więc...
Siły nie wiele zostało:

Comp. Squat 90kg/2




Comp. Bench Press 75kg/3




Comp. Dead Lift 140kg/2




Military Press 45kg/4




I takie wyniki wezmę pod uwagę przy obliczeniach ciężarów pod 5/3/1.
Akcesoria- tutaj wg wytycznych będę robić raczej lżej niż ciężko. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Bardzo fajnie to rozpisałeś. Na bojach pomocniczych ustal jakieś 55-65% maksymalnego ciężaru i działaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Taki mam plan Albo będę regresję ciężaru przy stałych powtórzeniach tak żeby ta pierwsza seria w akcesoriach była cięższa, a reszta już coraz lżej. Może nawet ostatnie serie mały ciężar, a więcej powtórzeń niż założone. Wszystko się okaże. Docelowo chcę trenować co drugi dzień, ale to życie pokaże.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium