SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MyBody-2nd

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
No właśnie kolega opowiadał, że ostatnio na spiningu miał...ale jeden tabs...podobno sii
Ale Shota też się czuje Po pracy lekko przetyrana, więc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ty to lepiej zacznij od jedzenia makaronu .





P.S. Kolega ze spinningu... Klub Różowej Sztangielki??

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-01-20 10:23:15

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Hej widze ze od nowa zaczynasz,ja tez zaczelam.I mam pytanko wiesz moze jakie cwiczenie mozna wykonywac zamiast sciagania wyciagu gornego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
ja w czw bede miala Controlled Labs (Obli polecila) wiec napisze co sie bedzie ze mna wyrabiac

u mnie wlasnie poprawy nie ma, cos jest ze mna nie tak... ale narazie redukcja jest w odstawce, dzis bierze maxy (maxiunie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
rado taaak różowa sztangielka i....stepperek

clearka dla mnie wiosło the best

Kika no właśnie dlaczego nie Shot, massacra a kretka z controlled l..? PoWoDzEnIa na maxxxa(ch) !!!
I pytanko o Extendaczy nie jest przypadkowo za słodki??


Przedtreningowa wołowina
już....w brzuszku

***********************************************************
...i po treningu...
ROZGRZEWKA - 10MIN - ORBI



AERO - 30MIN - STAŁE TĘTNO ~80%HRmax

Uwagi:
8-12 powtórzeń, 4 serie, przerwa 45sek.

W niektórych ćwiczeniach mam rozpisaną progresję, ale np. na wyciągu różnica między ciężarem na poszczególnych poziomach jest znaczna, więc robię stałe obciążenie lub w pojedynczych seriach większe obciążenie.

DIETKA - dzisiaj wersja z wołowiną okołotreningowo

II posiłek



*150g kuraka/szpinak/10ml oleju z ryżu
***********************************************************

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2009-01-20 20:44:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Alexx w sumie pytanie, czemu ta kreat a nie inna jest pytaniem na ktore jest tylko jedna odpowiedz -bo ktos poleca Na naszym forum jest malo lasek ktore biora kreatyne, ciezko znalezc jakies opinie, to czlwiek siega po opinie z for zagranicznych. Na bb.com Green Mag jest najczesciej brana kreta przez kobiety, i chwalona, wiec sadze ze bedzie odpowiaqdac i Kice, a na mezu sprawdzilam i rzeczywiscie jest to dobry produkt, na ile mozna to stwierdzic.
Shot. Massacra to rowniez pobudzacze przedtreningowe a nam chodzi o sama kreatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Heh...noo pobudzają
Serduszko trochę pobolało i dzisiaj już połowę dawki wzięłam.

Natomiast staw hmmm...troszkę spuchł dzisiaj
Choć nie ukrywam jest w znacznie lepszej formie niż miesiąc temu, cieszy mnie to...
W czwartek mam kolejny siłowy nóg, z tym że uważam że w tym tygodniu, rozpoczynającym cykl, powinnam zastąpić siłowy aerobowym treningiem brzuszka aby staw całkowicie odpoczął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Alexxa nie myslalas by zapytac o ten staw Wodyna (specjalizuje sie w tych rzeczach) na pewno powiedzialby ci jak cwiczyc z ciezarami by nie nadwyrezac stawu i wspomoc jego rehabilitacje.
Ty raczej nie powinnas w ogole wykonywac teraz aerobow one najgorzej dzialaj na staw skokowy. A aerobowy brzuszka , hmmmm ciezko cos wyciagnac z tego miesnia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Hmmm... z tym aerobowym brzuszka rzuciłam bo pamiętam jak kiedyś pisałaś że skoro trening brzucha zajmuje mi 1/2h (rozpisany przez Ciebie) to już nie muszę robić aero

Chciałam zapytać Woodyna z tym, że 3.02 jak będę miała wynik rezonansu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Alexa, ja dzis czytalam na forum sportowym angielskim opinie o controlled labs green magnitude, same pozytywy ja za pobudzacze dziekuje, po ostatniej przygodzie ze spalaczem i nieprzespanymi nocami, nerwowka i waleniem serca mowie niet

nie przemeczaj sie tak dziewczyno. nie szalej i odpoczywaj. tak, i kto to mowi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa wyników

Następny temat

siła -> masa -> rzeźba?

WHEY premium