Siemanko.. Daje Listę produktów które pochłaniam w celu sprawdzenia poprawności zapotrzebowania kalorycznego.. Proszę o ocenę i o poprawę jeśli to konieczne. Wiek-21 Waga-92 Wzrost-1,87 Kalkulator kalorii białko tłuszcze węglowodany Posiłek nr 1 5.30 Płatki Owsiane Górskie {100g} 371 12 7 61 Pro Long Protein - [...]
Witam Więc swoją przygode z cwiczeniami jako takymi rozpocząłem w zesżłym roku (2009) pod koniec listopada - nastepnie w grudniu cwiczyłem troche, przerwa miesiąc przez sesje, znowu cwiczylem az do teraz , niestety z dwoma przerwami po 2-3tyg przez choroby ;/ Jadłospis starałem się trzymac w miare taki jaki sobie ułożyłem, jednak jak bywam w domu [...]
Mam 1,84 cm, 75 kg, i mam zamiar sprobowac ponizszej diety, chcialbym zebyscie mi ja ocenili. Podalem gotowe posilki, a nie rozpiske calego dnia. Do tego mam zamiar dokupic Gainera i moze jeszcze do tego bialko. Moge liczyc na przyrost masy po takiej diecie, mile widziane przyklady waszych posilkow. [...]
[...] z kurczakiem, makaron z wołowiną itp., 16:00 podwieczorek, lekki posiłek przed treningiem - sałatka warzywna, jogurt z orzechami, ziarnami itp., 19:00 kolacja - biały ser, tuńczyk, jajka, 22:00 odżywka białkowa na noc Nie chciał bym z niczego rezygnować jeśli chodzi o zajęcia. Ponieważ udało mi się w ciągu ostatniego roku zejść z wagi z 91 do [...]
[...] 1-2 miesiące i zaczac cykl kreatynowy (5 tygodniowy, 10g dziennie). Cel zwiększenie masy mięśniowej. Jeśli chodzi o dietę to staram się dostarczac organizmowi dużo białka (tuńczyk, twaróg, jajka), po treningu węglowodany (banany), przed treningiem kawa jako przedtreningówka. Czy to co robię ma jakiś sens? Nie cwiczę wszystkich partii mięśni, to [...]
Witam Z siłownią kontakt mam kilka ładnych lat (około 6-7). Niestety zaraz po dość poważnym wypadku (uszkodzony bark, pęknięta torebka stawowa) odpuściłem sobie sport (wszelakie jego formy). Przez około roku(maj 08' - luty 09')przytyłem jakieś 20 kg! (z wagi 78-80kg na około 100kg). Czuję się z tym źle, wiec muszę coś z tym zrobić. Od 2ms znowu [...]
Witam, jestem tu nowa i szczerze mowiac nie bardzo sie orienuje w tym temacie. Diete ułożyłam na podstawie tego, co przeczytalam w innych postach. Zapotrzebowanie wyliczyłam na 1200. A oto dieta Jadłospis nr 1 (1200 kcal) I śniadanie • 2 kanapki z chleba razowego z pastą jajeczną: 1 jajko gotowane na twardo + 1 łyżka siekanego szczypiorku + [...]
Najpierw przedstawie plan treningowy : Witam w ogole wszytskich:) Plecy: 1.Podciaganie na drazku szerokim nachwytem MAX razy 2.PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE): 6-4-2 max obciazenia 3.PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE): 6-4-2 max Biceps 1,UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM: 6-4-2 max 2,UGINANIE RAMION ZE [...]
Witam serdecznie bardzo proszę o sprawdzenie diety. Będzie to moja pierwsza dieta mimo, że ćwiczę już dość długo. Wiek 22lata Aktualana waga 95kg wzrost 182cm cel: masa bardzo dobrej jakości. Trening 3 razy w tygodniu 1 Posiłek Kcal Białko Węglowodany Tłuszcze - płatki owsiane 50g 170,00 7,00 28,00 3,35 - mleko [...]
[...] treningiem Ryż brązowy 100gram Pierś z kurczaka ok. 150 IV po treningu Kasza gryczana/ Ryż 100gram Pierś z kurczaka ok. 150 V Ser biały lub odżywka białkowa czasem tuńczyk Zmieniony przez - technicsv001 w dniu 2012-11-20 13:05:20 Zmieniony przez - technicsv001 w dniu 2012-11-20 13:05:58 Zmieniony przez - technicsv001 w dniu [...]
I posiłek: 7:00 Płatki owsiane 100g + 200ml mleka 3 jaja kurze całe B: 41g (30g zwierzęce) W: 81g T: 27g - pierwsze pytanie co do pierwszego posiłku, te 3 jaja kurze mają być jedzone same czy z chlebem ? i czy mleko może być 2% ? 9:30 - 11:00 Trening ( siłownia ) Po treningu: Banan lub 60g Carbo B: 0g W: 56g T: 0g II posiłek: 11:35 Makaron 100g [...]
Czesc, Coś o mnie: Typowy sezonowiec, który sezonowcem być nie chce. Najdłuższy czas treningów bez większej przerwy rok czasu. Nigdy nie prowadziłem dziennika, mam nadzieje że wpisy tutaj pomogą mi wreszcie osiągnąć zakładane cele. Zawsze kiedy już wpadnę w rytm ćwiczeń i trzymania diety to zawsze k**** coś }:-( praca / kontuzja / wyjazd etc [...]
Witam. Przedstawiam wam swoja pierwsza diete. Cel: budowa masy miesniowej Wzrost: 187 / Waga: 78,5 kg / Wiek: 17 Wyliczone zapotrzebowanie dzienne (z nadwyżka) kcal: 2755,52 białko: 177 weglowodany: 360 tłuszcze: 76,6 Cwicze: poniedzialek, sroda, piatek) Dieta (narazie pierwszy dzień tygodnia - poniedziałek, oczywiscie takie posiłki jak śniadanie [...]
Witam, skończyłem właśnie „cykl" - „prostujemy swoje plecy" Mawashiego ciągnąłem go przez 5,5 miesiąca czy teraz mogę przejść do treningu na masę ?? Myślałem o HST ale nie wiem. Co wy na to ? Jestem, że tak powiem smukłej budowy ważę 52 kg wiek 18 lat jak będzie trzeba to podam wymiary czy np. rekord w wyciskaniu na klatkę. Moim celem jest [...]
Witam, wrzucam tutaj swoja dietke do oceny. Prosze doswiadczone osoby o komenatrz i korekty, bo oczywiscie pewnie takie beda.. Cwicze 4 razy w tygodniu, ogolnie mam prace siedzaca. Mam 178cm wzrostu i waze na dzien dzisiejszy 82kg. I posiłek jakos kolo 9 rano. Chleb żytni razowy 100g ; 6 B ; 2 T ; 46 W ; 223 kcal Ser twarogowy chudy 100g ; 20 B [...]
Witam nie wiem czy to jest potrzebne ale wkleje: Płeć : Mężczyzna Wiek :18 Waga :72 Wzrost :180 Cel treningowy :Przybranie na masie mięśniowej Staż treningowy na siłowni :Wczesniej ćwiczyłem 4 miesiace z przerwami brałem odżywki węglowodanowe przez ostatni miesiac. Obecnie ćwicze od września. Uprawiane inne sporty :Nie uprawiam jednak ćwicze na wf [...]