ok, będzie mix po aerobach.... reszta ok ?? po siłce mix też taki co po aero ?? a między aero i siłką jaki posiłek ?? Bo po siłce tak z 20min żre tuńczyk na wodzie, łychę oliwy z oliwe lub jakąś makrelkę lub serek wiejski/twaróg chudy....
Ahh, faktycznie, zapomniałem podkleić. Tak, ale w ogóle nie ma postępów, czy to rano, wieczór, czy południe. Oto i ona: 7:00 Platki owsiane 100g + 200ml mleka 3 jaja kurze całe B: 41g (30g zwierzęce) W: 81g T: 27g 10:35 Chleb zytni pelnoziarnisty 150g Pierś z indyka 100g 30g slonecznika B: 37g (20g zwierzęce) W: 92g T: 16g 13:30 Ryż brązowy 100g [...]
[...] SOKU Trening - po treningu odrazu 30gr wafli ryżowych + szklanka soku IV posiłek 100gr ryżu + 100gr piersi z kurczaka V posiłek 6 kromek chleba+masełko+jakieś wędlinki + tuńczyk lub twarożek >>> sTANOWCZO ZA DUŻO CHLEBA. ILE TUNCZYKA ILE SERA? GDZIE WARZYWA? Przy twojej wadze w dni beztreningowe wywal tylko wafle i sok po treningu i [...]
rano zjedz cos wysokoenergetycznego np. owsianke na mleku z rodzynkami; na obiad lepiej ryz niz ziemniaki; na kolacje/przed snem cos wysokobialkowego -->tunczyk, bialy ser parowki to syf nie jedz ich---> lepiej jakis chudy bialy serek Zmieniony przez - Camo w dniu 2005-06-07 19:47:21
tofik tr3ening klaty ma być 2 razy w tygodniu a diete ośle mam piec posiłkow głownie ryż makaron tuńczyk piers z kurczaka jajka , banany dlaej ułożcie ten plan napisałem rozpske co w jaki dzin teraz brakuje do tej rozpiski ćwiczeń
[...] 0,5% 50g twarogu chudego 10g oliwy z oliwek twaróg nie, lepiej jajko twaróg wieczorem możesz dodaj np. suszone owoce, pestki dyni ,orzechy laskowe( do płatków) 11.00 - Śniadanie II 200g makaronu 40g słonecznika a jakies baiłko?? kawałek mięsa, tuńczyk reszta w miarę, ale i tak słabo to wygląda,mało warzyw, zapotrzebowanie obliczone jest??
a co z tunczykiem? czy tez jest rownie dobry jak twarog? ja np. daje na noc z oliwka z oliwek + ogoras kiszony..pycha:) Tunczyk polany oliwa,zamiennie z twarogiemAle nie przesadzaj z iloscia..do 3-4 puszek w tygodniu.
No kila rzeczy bym lekko zmodyfikowal. Do sniadania obowiazkowo jajco albo twarog chudy, mniej mleka. Do II sniadania tez dodaj np. serek wiejski, wywal jednego owoca i zamien na warzywa. Przed treningiem daj ryz brazowy/kasze/makaronik razowy i jablko tez bym podarowal sobie albo dodal w mniejszej ilosci do surowki zeby nadac jej tylko samku I [...]
18:00 (po treningu) /tutaj zamiast tego kurczaka walnij se tuńczyka w sosie - a dlaczego akurat tuńczyk? -Piersi z kurczaka 200g -Ryż brązowy 100g + troche wegetty -Oliwa z oliwek 5g / DO WYWALENIA!! w posiłku potreningowym unikamy tłuszczy - Sałatka: sałąta zielona 25g + pomidorek 150g
[...] np jaja, jak dasz rady to jakieś warzywo może być jeszcze, jabłko niekonieczne 2 posilek 100g ryzu bialego 65g tunczyka tutaj ryż brązowy/makaron razowy/kasza gryczana, tuńczyk max 3 razy w tyg, zamieniaj tune z mięsem - pierś/chuda wołowina/chuda wieprzowina, dodaj dużo warzyw + w tym posiłku daj jeszcze oliwe 3 posilek 100g ryzu bialego [...]
Wszystko zalezy od preferencji ;) Osobiscie wrzucilbym jajka do sniadania bo jest to typowy produkt sniadaniowy, mozna z nich zrobic jajecznice na warzywach z dodatkiem szynki lub omleta na platkach owsianych. O ile dobrze pamietam tunczyk nie jest zbyt dobra ryba, nie powinines jej spozywac codziennie, zamien ja na jakakolwiek inna rybe oprocz [...]
I Śniadanie: płatki z mlekiem , 1 kanapka z srem (więcej rano nie zjem) II Śniadanie: 3-5 kanapek z wędliną lub serkiem III Posiłek przed treningiem: ryż, tuńczyk,kukurydza,cebula,majonez (taka sałatka) lub makaron z ............. <---- no właśnie z czym?? IV Posiłek po treningu: kurczak z ryżem lub makaronem V Kolacja: płatki z [...]
Trochę krytyki z przymrużeniem oka ;) Ale weź sobie to raczej do serca 5:20 herbatka + poł skzlanki płatków owsianych +mleko // Bieganie rano? W cyklu masowym? Chyba nic bardziej nie wykręca metabolizmu na cały dzień jak aeroby/biegi na dobry początek dnia 6:15 30g glukozy<po beiganiu> //... 6:30 3 jajka na kanapki + pomidorek +1 jajko na [...]
Storm to stack czyli jego dawka nie powinna zawierać więcej jak 10g kreatyne czyli Storm:DT:rano na czczo i przed treningiem DNT rano i w porze około treningowej Storm: Przed trwningiem.Pozdro Odpusćiłbym po treningu ,carbo bym wywalić chyba że podczas treningu,zaraz po białko najlepiej izolat i ok. 40 minut po treningu właściwy posiłek czyli [...]