[...] 1kg 13zł pieczeń wolowa x 1kg 24zł ryba np panga x 1kg 12zł warzywa i owoce 30zł tuńczyk sałatkowy x 4 10zł pieczywo zytnie wasa x 2 8zł ser biały kostka 200g x 7 15zł dzem niskoslodzony [...]
Sniadanie - 2 Bułki z szynka , szklanka maslanki OKOLO 9.00 2 Sniadanie - Banan , Jogurt naturalny okolo 11.00 Obiad - to juz zalezy co mather zrobi Podwieczorek - okolo 5 bułek z szynka i serem (żołtym)czasami tunczyk Kolacja - rożnie (3jajka) (pol piersi z kurczaka)i szklanka maslanki Wydaje mi sie ze to troszke zamalo :]
zma nie bo witamin duzo a jak za duzo bedzie to hiperwitaminoza swoja droga magnezu duzo dostrczam. omega 3 to z jedzenia :] łosoś , tuńczyk itp . no pije tez oliwe z oliwek :] gmm białko biore a gainer odpada bo w mojej diecie brakuje tylko białka dlatego ostrowie wcinam wiec jezeli do diety to jest ok . Kwestia dodatkowych supli
Przed trenigniem WWzlozone+bialko Bez wazryw i bez tluszcy. Ryz paraboliczny/brazowy, kasza gryczana/jeczmienna/kus kus, makaron razowy lub z maki drum, czasami platki owsiane lub ziemniaki(choc one lepiej po treningu), To zrodla WW A z=e zrodel bialka-chude mieso lub chude ryby- piersi kurczaka/indyka lub ryby mintaj/panga/tunczyk. Do tego [...]
no możliwe :) w każdym razie chodzi o substancje wspomagające wchłanianie :P a co do diety to wystacza mi zeby rozbudowywac mase mięsniową, nie wiem ja Ty ale ja pracuje, a od października zaczynam szkołe(prace będę kontynuował, do tego dziewczyna, nie potrafie przestrzegac diety w 100%, bo nie miałbym czasu nawet by przeglądac forum. wystarczy mi [...]
Kupilaś to zjedz - odsącz i daj samego tuńczyka już nasiąkniętego olejem i w tabeli wyszukaj tuńczyk w oleju i dla niego dobierz wartość . Lepiej kupić w sosie wlasnym i samemu dodac oliwy itp .
Jak podają wartość /100g to raczje nie chce mi się wierzyć żeby ten tuńczyk miał 54g białka. Ale z drugiej strony - rodzajów tuńczyków jest wiele... Niektóre mają wiecej białka inne mniej. Ale żeby aż 54g w 100g? Coś tu jest nie tak.
Ja tez twierdze ze tunczyk jest dobry a w dodatku ma duzo bialka! Po zjedzeniu 1 puszki czuje sie tak jak bym zjad 10 kanapek. Po takim posilku moge isc spokojnie na silownie i przerzucac tony ciezarow.
psyhu Flądre, sardynki, makrele, śledzie, szproty, dorsza, łososia wszystko jem zamiennie, każdego dnia. Lepsze niż tuńczyk (wg mnie), ale to kwestia gustu i przyzwyczajeń.
widze ze nikt sie nie spieszy zeby Ci pomoc....nie wpisales swojego wieku,wiec nie wiem czy moge Ci polecic suplementy,ale napewno witaminy<Vitaral> do znudzenia polecam je wszystkim<działaja>,odżywka typu CARBO<weglowodanowa>,aminokwasy BCAA,bialko to jesli chodzi o suplementy!!! Dieta-jaja,ryz,płatki [...]
[...] zaciekawiła mnie ta dieta ckd i low carb, w większości piszą że do niej najlepiej pić jeszcze jakieś carbo, to prawda ? Najbardziej mnie kusi CKD pod względem "wolnej soboty". Z ogółu całej diety nie przypada mi do gustu tuńczyk, reszta jest super. Jak jest też przy tych dietach z TSE, ponieważ już kupiłem i nie chciałbym go zmarnować?
[...] że po wysiłku trzeba osłonić mięśnie i wyprowadzić ich z katabolizmu i dać im coś na rozrost zaraz po wysiłku gainer lub mix carbo/izolat a jakieś 40-60 minut po tym pełno wartościowy posiłek składający się z np ryzu+piersi z kury lub ryz+mintaj/panga.tuńczyk itd a jakieś 40 minut przed wysiłkiem to samo wegle i białko ( np to co po treningu).
Tak inne chude mięcho, mogą być chude ryby mintaj, tuńczyk 3x w tygodniu. Mogą być też tłuste ale wtedy 2h odstepu od treningu wtedy masz większy wybór np. karkówka, wołowina. Mleko + chleb + jajka dodaj tłuszcze i warzywa pamiętaj o bilansie i btw.