SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problemm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2049
Witam co zrobić, mam dobrą sycącą dietę i chciałem spożywać mutanta 7 kg i ostrowie 2 kg.. i po prostu nie wiem jak to wcisnąć w dietę.. ciągle jestem nasycony, czy odpuścić jeden posiłek i zastąpić go białkiem/gainerem?

Życie to ciągła walka! Walcz i nie poddawaj się choć byś miał upaść
ze zmęczenia, jeśli tak podnieś
się, zwycięż i zadziw wszystkich!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
a ile ci brakuje bialka i kalorii w diecie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2049
powiem ci ze już nie pamietam ile tam było bo jakiś czas temu liczyłem to, lecz ja pytam się czy jeden posiłek zastąpić gainem/białkiem a karolii w diecie mam 2700-3000, waga 62,5 wzrost 172+

Życie to ciągła walka! Walcz i nie poddawaj się choć byś miał upaść
ze zmęczenia, jeśli tak podnieś
się, zwycięż i zadziw wszystkich!

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
jak nie wiesz ile brakuje to jak chcesz brac odzywki? na oko?

nie zamieniaj jedzenia na odzywki, bo i tak ci to nic nie da. ba mozesz jeszcze stracic na tym.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17304
Ale jaki sens jest zastępować posiłek gainerem? Przecież gainer to jedzenie w prochu więc lepiej wszamać zwykły posiłek ewentualnie dodać to niego to białko, bo nie wierze że nie upchniesz 150-200ml rozpuszczonego białka.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419138
dokładnie jak koledzy wyzej napisali. podstawa to dieta a odżywki to jej uzupełnienie więc bez sensu zamieniać posiłek,o ile jest pełnowartościowy, na porcje gainera.
poza tym trzeba znać swoje ewentualne braki ,zeby je uzupełnic odzywkami.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2049
od rana zjadłem już 3 posiłki, zaraz będę szykował czwarty, ciągle chodzę syty i naprawdę nie wiem spróbuję jakoś wcisnąć przed snem, przed lub w czasie treningu i kolo 12 wtedy mam dłuższą przerwę od jedzenia.

Życie to ciągła walka! Walcz i nie poddawaj się choć byś miał upaść
ze zmęczenia, jeśli tak podnieś
się, zwycięż i zadziw wszystkich!

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
rozpisz te posiłki które zjadasz

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2049
Posiłek pierwszy:
ok. 7:30 - 200g Płatków kukurydzianych/owsianych, + suszone owoce + miód
Posiłek drugi:
ok. 9:40 - 2-3 kanapki : chleb+ twaróg/ jakaś polędwiczka + warzywa
Posiłek trzeci:
ok. 11:40 - Jogurt 250g/ Maślanka + 1-2 kanapki : chleb+ twaróg/ jakaś polędwiczka + warzywa
Posiłek czwarty:
ok.14:00-15:00 - tuńczyk/pierś z kurczaka lub indyka + 1-2 woreczki ryżu/ 200g kaszy/ 200g makaronu + warzywa (bukiet warzywny)
Godzina 17:00 trening
(treningi w dniach : pon-wt-śr-czw, (pt,sob,niedź wolna)
Posiłek piąty:
ok. 19:00 - jajecznica z 3-4 jaj + warzywa + szynka lub boczek, 3-4 kromki chleba,
Posiłek szósty:
ok. 20:30 - 200g twarogu + 200g makaronu, Jogurt 500g + 2-3 kanapki chleb + szyneczka + warzywka.
:)

Życie to ciągła walka! Walcz i nie poddawaj się choć byś miał upaść
ze zmęczenia, jeśli tak podnieś
się, zwycięż i zadziw wszystkich!

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
zapychasz się niepotrzebnie chlebem
dieta do poprawy

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Creatine Xplode

Następny temat

zestaw supli do oceny

electro
Polecane artykuły