SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

tuńczyk

  • OBIAD tuńczyk w sos. Wł 150g 31,5 1,8 0 142,2 - daj tutaj 150g piersi z kurczaka i dodaj jakis warzyw, sorowke 100 g makaronu 13,6 3,4 94,1 461,4 oliva z olivek 45,1 5,2 94,1 603,6 KOLACJA to jest po treningowy ? jesli tak to daj 150g piersi i dodaj warzyw 100 g ryżu brązowego 7,1 1,9 76,8 352,7 100 g piersi z kurczaka 21,5 1,3 0 97,7 28,6 3,2 [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1433 Data: 2007-03-19 13:25:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czym zastąpić te prochy mistrzu ? Bo ja tak myślałem aby tylko może kupić Mutant mass no i może jakieś białko bo widziałem tu fajne przepisy na np. białkowe batoniki itp :) I dlaczego tuńczyk tylko 2-3 razy dziennie ? a Pierś z kuraczaka tylko gotowana ?

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 8781 Data: 2013-01-13 11:26:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • W sumie, ten proch z rana i po treningu może zostać, jeśli Ci tak pasuje, ewentualnie, jeśli masz możliwość, możesz dać normalny posiłek źródło białka + węgle. Zamiast gainera kup białko, bo węgle i tak łatwiej i taniej można dostarczyć. Tuńczyk 2 - 3 razy TYGODNIOWO, ze względu na przetworzenie i możliwą zawartość rtęci. Mięsa wcale nie musisz [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 8781 Data: 2013-01-13 13:19:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wiecie co, tani tunczyk jesli sie go z czymś miesza jest ok, ale od swieta dla zdrowia psychicznegowarto kupic cos droższego ale przynajmniej bez chrupiących kosteczek i dziwnych szczątków, Niecierpie tych sałatkowych rozdrobnionych syfiarzy

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 14018 Data: 2005-10-04 16:23:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • do twarożku z biedrony nic nie mam , ale tuńczyk jest ochydny ,śmierdzi jak w toalecie w pociągu, wogole nie jadam

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 14018 Data: 2005-10-04 17:57:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak wyzej jesli tunczyk jest rozdrobniony to obojetnie po jakiej cenie tylko jesli z czyms zmieszac;pokusilem sie pare razy o tunczyka takiego za 4 a nawet 5 zlotych kilku firm i nie ma porownania ale kogo stac na puszke tunczyka dziennie za ponad 5 zyli???tyle ze ten rozdrobniony to normalnie z klamerka na nosie;)

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 14018 Data: 2005-10-04 21:59:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • tunczyk salatkowy (90gram ryby) czy w sobie pomidorowym, nawet jakas cebula jest :)) w cenie od 3-4 zl czasem styknie co do twarogu mi elegancko wchodzi 1kg z lidla (ale poltlusty) mozna sprobowac z tesco (chudy) ale wydlubac go to trzeba "szpadla" brac :)

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 14018 Data: 2005-10-05 21:24:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tuńczyk - to temat "wiecznie żywy" na tym forum Sporo już o nim było pisane, m.in.tu http://www.sfd.pl/temat191401_strona1/. Muszę wypróbować tego podgrzewanego w mikrofali A co do serka z Biedronki - faktycznie jest "ciapaty"

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 14018 Data: 2005-10-06 11:46:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak dla mnie tuńczyk z biedronki jest niesamowicie ochydny!! Kupiłem go kiedyś 4 puszki bo ta cena była niesamowita.Walczyłem z nim dobry tydzień.Brałem sojusz z ryżem i kukurydzą ale dopiero pomoc ananasa pozwoliła przełknąc ten ciężar.Od tamtej pory nie kupuję z biedronki tuńczyka.Kupuję go teraz w lidlu i powiem wam że jest kurevsko dobry!! Ten [...]

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 14018 Data: 2005-10-31 23:06:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • u mnie w lidlu jest tylko tuńczyk w oleju jakby był w sosie własnym to bym kupował

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 14018 Data: 2005-11-01 14:03:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • tuńczyk z biedronki?ok,ale twaróg razy kupiłem.za pierwszym razem myślałem ze sie taki trafił mi lipny,za drugim razem to samo.tragedia.preferuje tescowy twaróg,200g,nieco tańszy,chyba o 10 groszy,ale o niebo lepszy,w smaku i lepiej odciśnięty

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 14018 Data: 2006-12-25 11:24:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ruznice w zdaniach sa podzielone dla mnie tunczyk z biedronki jest tak ochydny ze ż...c sie chce i to bez przesady a serek mniam mniam pyszny mokrotki rozsmarowuje sie miodzio i smak tez kosa a zwlaszcza z pomidorkiem podrowki LOL

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 14018 Data: 2006-12-25 12:30:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tuńczyk tylko w kawałkach, rozdrobiony to odpady, najwięcej wciągnąłem Lisnerów - b.dobre, teraz zacząłem wcinać tuńczyki Kier - tańsze od lisnerów i równie smaczne w dodatku można sobie kupić np. w zalewie meksykańskiej razem z warzywami. A twaróg to różnie Ogólnie nie jem syfu, wole zapłacić więcej i mieć porządne jedzenie.

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 14018 Data: 2006-12-25 22:32:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 143 kilo do redukcji

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    wzycam swoje zapotrzebowanie , plus diete ,ktora stosuje od tygodnia. ZAPOTREBOWANIE : 143*24 =3442 KCAL DEFICYT 20% TO DAJE OKOLO 2700 KCAL TERAZ bialko 98 lbm*2 = okolo 200 gr = 800 kcal ww 0.5 *98 *2.2+100 = 208 gr = 832 kcal tluszcz oklo 100 gr strasznie duzo = 900 kcal ????? DIETA 6 POSILKOW rano 6.30 po 40 minutach aero - [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2805 Data: 2007-03-19 18:32:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta nie daje rady

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] Razem 130 24 20 4 295 Posiłek 3-4 właśnie tu mam problem będe jeszcze kombinował poprostu nie chce żeby tu były piersi z kurczaka, albo tuńczyk bo to drogie warianty możesz mi conajwyżej wymyśleć żeby np posiłek potreningowy przesunać przed trening a zamiast niego dać np jajecznice sam już nie wiem mógłby być [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 6684 Data: 2007-02-02 19:27:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Porady dla endo. (Dieta, trening)

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] owsiane, ryż, ziemniaki, kasza gryczana, kasza manna, pełnoziarniste pieczywo. Pierś z kurczaka, indyk, wołowina, wieprzowina (polecam szynkę gotowaną), jaja, chude ryby, tuńczyk, podroby, rzadziej: twaróg i serek wiejski, szynki, sery żółte Orzechy, oleje, oliwa z oliwek, awokado, masło orzechowe (najlepiej z własnego wyrobu). Warzywa i [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1223 Data: 2015-12-11 16:22:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masówka do sprawdzenia.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    OK poprawiłem troszkę tą dietę, ale kaloryczności nie udało mi się osiągnąć takiej jaka powinna być, zastosowałem taki podział składników 50% węglowodany, 35% tłuszcze i 15% białko. Obecnie wygląda to tak: B/139 T/144 W/462 Kcal/3700 Śniadanie: Płatki owsiane 150g B/17,85 T/10,8 W/103,95 Kcal/316,5 Rodzynki suszone 10g B/0,23 T/0,05 W/7,12 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1559 Data: 2008-01-12 17:03:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masaaaa:D dietka do oceny:D

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Pisiłek I:6rano: B:54,4 T:54, W:91 -Jajecznica z 4 jajek (300g) -> B:30g(120kcal), T:25,5g(229,5kcal), W:1,5g(6kcal) -Płatki owsiane (100) ->B:11,9(47,6), T:3(27), W:72(288) -Orzechy włoskie (30) ->B:5(20), T:20(180), W:1(4) -Pomidor(100) ->B:1(4), T:0,5(4,5, W:5,2(20,8) -mleko(250)-> B:7,5(30), T:5(45), W:10,75(43) okey Godz:10 - [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 870 Data: 2008-09-25 23:33:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chcę przytyć. Proszę o rady.

    Post
    Odżywki i suplementy

    chłopie jak chcesz nabrac masy to musisz konkretnie wziasc sie za robote tak jak Ci tutaj koledzy pisza. Same twarozki, warzywa i ryzyk to sa dobre dla pań cwiczacych w fitness klubach. Oczywiscie mozesz miec to w diecie ale jako detale a nie podstawa. Czowieku jakie zupy, wywal to w p*zdu. Jezeli jestes ekto nie bój sie tłuszczy. Zamiast tego [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2316 Data: 2012-11-07 18:41:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • to niedobrze z tym kurczakiem bo średnio przepadam za rybami, jedyne które lubię to łosoś ale wędzony i tuńczyk z puszki a ryby świeże mnie po prostu odrzucają i "rosną mi w buzi" ale jak mus to mus może powoli stopniowo przywyknę chociaż przyznaję że z ciężkim sercem :-( chyba muszę przekopać cały dział ladies z przepisami w poszukiwaniu czegoś [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 3414 Data: 2014-01-30 16:47:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)