Witam, jestem tu kompletnie nowa, ale forum obserwuję od dłuższego czasu. Chciałabym rozpocząć CKD, jednak wiem, że łatwo popełnić w niej błąd. Dlatego bardzo proszę o pomoc. To co udało mi się wyliczyć samej załączam poniżej, gramatura liczenie kalori, mieszam się w tym wszystkim, dlatego liczę na cenne porady: wiek: 23, waga: 72kg, wzrost: [...]
[...] (dosyć uboga zdaję sobie sprawę,ale może ktoś byłby w stanie mnie nakierować co warto o tej porze zjeść) 5 POSIŁEK 21:00 -serek wiejski -jogurt naturalny -ryby (tuńczyk,pstrąg,dorsz,makrela) -mleko,woda itd Odnośnie samego treningu jeszcze,spotykałęm się z różnymi opiniami na temat godziny treningowej,jedni mówią,że popołudnie inni [...]
[...] ogólnie dużo chodzę na nogach codziennie Uprawiany sport lub inne formy aktywności: rower od czasu do czasu, narty Odżywianie: właściwie to lubię prawie wszystko, tylko tuńczyk mi jakos nie podchodzi Cel: redukcja rozłożona w czasie Ograniczenia żywieniowe: nie ma Stan zdrowia: dobry Preferowane formy aktywności fizycznej: 3 x tyg [...]
[...] dziennie, a dzień kończyć shake'iem proteinowym. Śniadanie: jajecznica 3 jajka, sok pomarańczowy Drugie śniadanie: makaron(ryż) + kurczak Trzeci posiłek: makaron(ryż) + tuńczyk Obiad: to co akurat jest w domu Kolacja: twaróg z jogurtem i bananem. Przed snem: shake proteinowy Tak więc jeśli kogoś to interesuje to zapraszam do śledzenie moich [...]
Na wstępie dodam iż ćwicze okolo 2 miesiecy, troche mi urosły miesnie ale sa zalane tluszczem ... jestem dość zalany sadłem ... moj cel to spalać tłuszcz przy jednoczesnej budowie masy mięśniowej. moja dieta: 6:30 - Płatki owsiane/musli z mlekiem lub jajecznica z 3-4 (w zależności jak duże jajka są :P) na cebuli + 2 kromki chleba 9:30 - 1-3 [...]
Witam Najpierw trochę o mnie: Wiek: 26 Lat Wzrost: 180 Waga: 74 Staż na siłowni: Kiedyś 8 miesięcy, teraz 2 miesiące. Suplementy: Brak Trening: FBW 3 x tydzień + 2 x aeroby w dni nietreningowe. Cel: Zejść z tłuszczem do 10%, a potem masa. Krótkie wytłumaczenie: Zanim zacznę właściwe masowanie, chcę najpierw zrzucić trochę tłuszczu który odłożył [...]
Witam Moim celem jest ogólne wyrzeźbienie ciała oraz spalenie zbędnego tłuszczu na brzuchu. Dane o mnie są w profilu ale umieszcze je również tutaj: płeć: M wiek: 23 lata wzrost: 180cm waga: 76kg staż treningowy: 2,5 roku Jestem szczupły ale jak u wielu osób problemem jest otłuszczony brzuch. Dieta ułożona typowo pod redukcję (-300kcal): Białko: [...]
Witajcie! To moja druga dieta (poprawiona) niby jest dobrze ale mam problem ze zbyt dużą ilością węglowodanów. Mam 16 lat (rocznikowo 17), waże 53 kg przy wzroście 171 cm. Qazar mówił, że przy mojej wadze powinienem jeść od 150 do 200 g węglowodanów a mi wychodzi ponad 300... Jeżeli chodzi o tabele kaloryczne to korzystałem z tej: [...]
Jest koniec marca,zaniedlugo lato,wiec taki maly grubasek(ale naprawde tyci )chce wyrobic sobie ladna sylwetke.Wszystko znajduje sie w profilu.Kontakt z silka mam juz od dawnaObecnie byla stosowana dieta masowa.Tak wiec wrzucam dietke do oceny.Nie mam zbytnio funduszy,ale z czasem postaram sie wzbogacic o olej mct i omega-3.Narazie tylko witaminki [...]
[...] lub ze stekiem lub tłusta rybka!!(wtedy bez oliwy)(dobre jest też mięso hamburgerowe) + oliwa z oliwek + warzywa V posiłek przed snem 19:00 (około 1 godziny przed) tuńczyk z warzywami lub biały ser z warzywami lub z cynamonem ( jak kto lubi!!) w między czasie prubuje jeść: Źródła węglowodanów: ryż, makaron, ziemniaki, płatki owsiane, [...]
Siemka wszystkim bo to pierwszy post %-) Zakładam dziennik, żeby było oficjalne i żeby się nie wycofać :D Cel: Debiuty 2014 kat męska sylwetka i/lub klasyk :) Wiek 22, staż treningowy kilka lat z czego 2 intensywnie z już jako takim pojęciem :) Tryb pracy siedzący (informatyk) Na ta chwile mam zamiar jeszcze przez 5-6 tyg redukować zbędny nadmiar [...]
Witam wszystkich! W chwili obecnej mam 34 lata i ważę 90 kg przy wzroście 176 cm i bardzo drobne i chude dłonie. Chciałbym zacząć teraz trening siłowy i stosować odpowiednią dietę. Posiadam: 1. gryf prosty 2. gryf gięty 3. obciążenia około 70 kg 4. wyciąg górny 5. rowerek stacjonarny 6. ławeczkę łamaną z modlitewnikiem i przyrządem na nogi Jestem [...]
[...] ok . 17-18 : coś przekąsze drobnego np serek wiejski , 2 kanapki ( chleb ciemny ) , jakiś owoc np jabłko czy pomarańcz 5) Kolacja ok , 19-20 : a) jajecznica z 4 jaj , b)tuńczyk w sosie własnym , c) makrela w pomidorach , d) kanapki z polędwicą lub kiełbasą d) płatki na mleku z np orzechami ... To by było na tyle tak wygląda moj dzień [...]
[...] lub ze stekiem lub tłusta rybka!!(wtedy bez oliwy)(dobre jest też mięso hamburgerowe) + oliwa z oliwek + warzywa V posiłek przed snem 19:00 (około 1 godziny przed) tuńczyk z warzywami lub biały ser z warzywami lub z cynamonem ( jak kto lubi!!) w między czasie prubuje jeść: Źródła węglowodanów: ryż, makaron, ziemniaki, płatki owsiane, [...]
[...] co innego, żeby nie rzygać na widok jajek?) 11:00 ciemne pieczywo z mięsem albo serem białym 13:00 to samo co wyżej 16:00 mięso + warzywa + ... nie wiem, chyba tyle? 19:00 tuńczyk, albo inna ryba, może jaja, ser pleśniowy, albo mięso? twaróg? 21:00 nie wiem czy tutaj też coś jeść? jak tak to albo coś z tego co o 19, albo nie mam pojęcia. Do [...]
Witam przenosze temat z innego miejsca wg wskazan kobieta 28 lat wzrost 175cm waga 53kg tkanka tluszczowa.... trudno okreslic - tendencja do odkladania sie na nogach i brzuchu. troche jest pewnie powiesz co moze byc przy tym wzroscie i wadze ale jest dla mnie za duzo tluszczu. chodzi mi o piekna rzezbe. przez 2 lata ponad chodzilam regularnie [...]
1. Dane: Wiek: 24 lata Wzrost: 174 cm Waga ciała: 78 Brzuch (na wysokości pępka): 87 Klatka: 96 Biceps (napięty) prawy: 38 Przedramię prawe: 32 Udo (środek) prawe: 56 Udo (góra)prawe: 59 Łydka prawa: 39 2. Dieta 1. Śniadanie: 3-4 jajca Jabłuszko Vita-min Olimp 2. II Śniadanie: Tuńczyk lub twaróg półtłusty Na zmianę żeby się nie [...]