Robię redukcję od dłuższego czasu. Tworząc dietę opierałem się głównie na wiedzy z książki Tobiasza Wilka "2XME", czyli 3 posiłki dziennie. Nie obliczałem makroskładników, liczyła się głównie kaloryczność, która była na poziomie mniej więcej 1500-1600kcal. Starałem się ćwiczyć dość dużo. Bieganie codziennie po 15-20min, na zmianę co dwa dni [...]
Roztyłem się jak świnia więc trzeba wziąść sie za siebie i zrzucić spoooro kg :/.Czas na siłke mam rano przed pracą i wiąże sie z tym kilka pytań. Kilka pytań :) 1.Brak węgli w posiłku po treningu to dobry pomysł czy dorzucić banana a dac mniej kaszy w obiedzie? 2.W posiłku przed obiadem jest sporo wegli i w obiedzie tez.Nie zbyt blisko [...]
Witam Dokładnie 2 tygodnie temu zaczełem cykl masowy (bez żadnych supli oprócz carbo do uzupełnienia diety)mam diete 4k kcal ale pomimo dobrego treningu i dobrej diety nie ma efektów - waga nie wzrasta a nawet paradoksalnie zdarza się że maleje. Nie wiem w czym rzecz, z tego co wyczytałem na forum to osoby z nadwyzką 500-1000 kcal uzyskują ładne [...]
Witam wszystkich. Mam: 24 lata 178cm wzrostu 87 kg wagi Nie mierzylem dokladnie zawartosci tluszczu ale jest tego sporo. Staz dopiero 5 tygodni. Caly czas robie ACT i zalezy mi na ulozeniu rozsadnej diety redukcyjnej.. Cel: redukcja wagi, pozbycie sie zbednej tkanki tluszczowej. Oczywiscie ulozylem swoja diete ale jestem przekonany, ze az roi [...]
[...] (200g) + krewetki Kolacja – 3 jajka ( na twardo, jajecznica, na miękko) + 2 kromki chleba razowego pełnoziarnistego płatki + mleko (250ml) tuńczyk + 2 kromki chleba razowego pełnoziarnistego Dodam ogólnie że pracuje od 7:00 do 15:00, większość za czasu za biurkiem. Staram się trzymać tego planu ale wiadomo jak [...]
witam wszystkich .ciekawa stronka.prosze o sprawdzenie mojej diety redukcyjnej.mam 25 lat.168 cms 70 kg.zapuscilem sie tu okropnie tak mysle.ale to jest zwiazane z moim trybem zycia.praca dom spanie.calkowicie odmienne zycie jak wpolsce.wstajesz wczesnie rano wracasz pozno wieczorem.ale nie o to tu chodzi.pierwszy raz bede zchodzil na wadze wiec [...]
[...] (zwłaszcza żadnego chleba ani przejedzenia się choćby raz, bo +1 kilo w dupę idzie na dzień dobry) i teraz planuję jeść w ten sposób: 8:00 - śniadanie poniedziałek - tuńczyk w oliwie - 130 g wtorek - kabanosy drobiowe - 175 g środa - wędzony łosoś - 150 g czwartek - sos pomidorowy - 190 g piątek - pstrąg wędzony - 125 g sobota - jajka [...]
Cześć. Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o odżywianie, dlatego przychodzę do Was po kilka wartościowych porad. Chodzi mi mianowicie o posiłek po i przed treningowy. Przestudiowałem parę tematów o podobnej tematyce, ułożyłem kilka zestawów posiłków, ale nadal mam dylemat, czy to się w ogóle nadaję. Zechcę ktoś rzucić swoim fachowym okiem? [...]
Witam Zaczynam redukcje i trza wszystko dokladnie zaplanowac, jest to moja 2 redukcja wsumie glownie chodzi o brzuszek bo tam najwiecej fatu z reszta nie jest tak zle ale trzeba miec forme na plaze A wiec tak staz to roznie ale ok 3 lat , 170wzrostu 80kg wagi, pas 79cm, Trening bedzie HIIT + FBW (co drugi dzien 3razy FBW, 3razy HIIT, w jeden [...]
Witam. Mam 17 lat 178cm wzrostu ważę 66kg moje zapotrzebowanie kaloryczne to 2986 chciałbym sie was zapytać która dieta jest lepsza lub odpowiedniejsza dla mnie. Posiłek 1 7:00 Mleko 250 ml Płatki owsiane 150 gr Posiłek 2 10:35 Szynka indycza 15gr Pieczywo razowe 200gr Pomidor, ogórek Posiłek 3 13:30 4 jajka Chleb żytni pełnoziarnisty 150g [...]