Czesc
mam pytanie co do 6 weider'a.
Biegam codziennie o 6;20 i 21;30 i tu nasuwa sie pytanie:
-Kiedy robic 6 weidera wieczorem czy rano?
-przed czy po bieganiem ? (ile przed czy po bieganiu?)
-na glodno czy po jedzieniu (ile przed jedzenie lub po?)
mam pytanie co do 6 weider'a.
Biegam codziennie o 6;20 i 21;30 i tu nasuwa sie pytanie:
-Kiedy robic 6 weidera wieczorem czy rano?
-przed czy po bieganiem ? (ile przed czy po bieganiu?)
-na glodno czy po jedzieniu (ile przed jedzenie lub po?)
Krzysztof Piekarz
Lepiej powinien na to zareagować twój brzuch. Pora wykonywania nie jest w sumie za mocno istotna. Podstawą jest by było to uregulowane odpowiednio w diecie
zaraz po wysiłku gainer lub mix carbo/izolat a jakieś 40-60 minut po tym pełno wartościowy posiłek składający się z np ryzu+piersi z kury lub ryz+mintaj/panga.tuńczyk itd a jakieś 40 minut przed wysiłkiem to samo wegle i