SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izomtryczna Szóstka Wandela - 30 dniowy trening brzucha. 100% Skuteczności

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 17250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
Przedstawiam poniżej trening mojego autorstwa:

To izometryczny trening brzucha składający się z 6 ćwiczeń wykonywanych w odpowiedniej kolejności jedno za drugim. Spięcia mięśni wykonujemy podczas maksymalnego wydechu i zatrzymujemy ruch na około 3 sekundy.

Trening jest rozpisany na 30 dni i składa się początkowo z 1 cyklu po 6 powtórzeń każdego z ćwiczeń natomiast kończy się 3 cyklami po 12 powtórzeń poprzedzonymi 2 minutową przerwą.







Po ukończeniu 30 dniowego treningu brzucha przechodzisz do filmiku "Mistrzowski trening brzucha" znajdziesz tam ponad 40 ćwiczeń mięśni brzucha na jego poszczególne aktony (odcinki) Twoim zdaniem jest wybrać od 4-8 ćwiczeń na tą strefę mięśni która jest najbardziej zaniedbana.

Wybrane ćwiczenia wykonujesz w 3 cyklach po 12 ruchów tak jak było to w "Szóstce Wandela"
Kontynuujesz trening przez 30 dni lub zmieniasz ćwiczenia co 10 dni.

Po ukończeniu około 3 miesięcznego cyklu Treningowego dochodzimy do zaawansowanego przygotowania mięśni brzucha co bez problemu ułatwi nam wykonanie Ruchów łączonych. (1 powtórzenie w zaawansowanym cyklu składa się z 2 ruchów szybkich i 1 spięcia z zatrzymaniem). Trening na tym etapie jest już naprawdę bardzo zaawansowany i ciężki.












Zmieniony przez - Wandel w dniu 2012-01-04 23:28:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
Dzięki za odpowiedzi.
MojeImie - nie przepadam za mięsem specjalnie, a odstawienie to nie znaczy że nie jem wcale, ale jem max 1 raz dziennie.
Lapson1 - biegałem dotychczas ale bez interwałów, ciągły bieg około 6 km. Teraz przestałem w ogóle biegać wstyd:( znowu czas wrócić:)
gsmt - no to nie piję tego piwa:)

Uparłem sie ze zgubie oponę i nie ma bata. problem u mnie polega też na konstrukcji ciała opona to jedyne miejsce gdzie odkłada się mi tłuszcz.
Dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Chyba już gdzieś widziałem coś podobnego, tak mi się zdaje przynajmniej

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-01-05 00:00:24

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Przykłady osób/zawodników ze zdjęciami przed i po skończeniu metody?

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-01-05 12:49:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
Wazz - cy myslimy o tym samym? ;)

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Najprawdopodobniej

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92
Jaką do tego dietę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
Chciałbym zobaczyć jakieś fotki z przed i po ukończeniu każdego treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
Efekty już wkrótce...

Aktualnie zbieram zdjęcia osób które wykonują Trening (większość zaczęła 1 stycznia więc na efekty trzeba poczekać

Odnośnie diety - proponuje tutaj zastosować po prostu ogólnodostępne rady żywieniowe... Nie ma diety idealnej która działa na wszystkich efektownie! Dla jednego działa dieta białkowa dla innego węglowodanowa a dla jeszcze innego po prostu zasady dotyczące ilości posiłków w ciągu dnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ok, więc czekamy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1530
i jak z tymi fotkami ?

...Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlugo opracowywales ten swoj autorski trening ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć? aerobowy? siłowy ?

Następny temat

pytanie mam.

WHEY premium