SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening brzucha

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
szukam jakis cwiczen do wykonania w domu na brzuch obecnie cwicze 2 serie rozgrzewkowe 20 powtorzen 2 min przerwy "brzuszki" a potem z talerzem 10 kg -25 20 20 15 powtorzen wiem ze do dupy te cwiczenia i chce waszych porad aaaa cwiczenia maja byc na mase
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 927
polecam A6W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Sasha18 - A6W na mase? Raczej nie Ja polecam ABS bądź ABS2. Dobrze wchodzi. pozdro

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Zgadzam się Kwic na masę jak najbardziej ABS .ABS2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST - priorytet klatka, plan do sprawdzenia.

Następny temat

kiedy zmieniac cwiczenia??

WHEY premium