SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[PYTANIE] Trening Brzucha - osoba początująca

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Siemka ,

Mam 14 lat i chce zacząć trening mięsni brzucha i klatki piersiowej ponieważ nie mam w tym zadnych doświadczeń z tąd pytania do was do zaawansowanych osób :)

Więc tak na brzuchu mam ok 1 cm warstwe tłuszczu i tu pytanie cwiczyc odrazu jak tak to jakie cwiczenia jak czesto i ile seri , czy zrzucic tą 1 cm warstwe tłuszczu co wydaje mi sie być lekką głupotą - ale powtarzam jestem w tym newbie.

Troche na ten temat czytałem czy widziałem (youtube) np .







Więc jeszcze raz prosze o powazne odpowiedzi i ułożenie mi planu treningowego :)

Pozdrawiam Wojciech
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Masz 14 lat i już przejmujesz się drobnym tłuszczykiem? Bądź aktywny fizycznie, baw się i bez spiny.
Samo katowanie brzucha nic nie da. Po pierwsze dieta, po drugie trening całego ciała.
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Postaram sie to robić a co do częstotliwośći, to jak często ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 340
Myślę że 3 razy w tyg wystarczy np poniedziałek,środa,piątek musisz mieć czas aby się zregenerować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Spoko jeszcze jakbyś mi podał jakis zestaw na brzuch i klatke dodatkowo i daje ci "SOG'A" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
masz w tym linku co podałem wszystko co potrzebne, w tym klatka i brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 340
Zestaw na klatę:jeśli chodzi o trening w domu ( trening domatora) to różnego rodzaju pompki np:1.Pompki z nogami na krześle,pompki klasyczne-3 serie max itp jeśli chodzi o brzuch to jeśli masz drążek 1) Unoszenie zgiętych nóg wisząc na drążku, przuszki 3 serie max jeśli będziesz się przykładał to na początek wystarczy i efekty powinny przyjść z czasem.Ćwicz całe ciało bo z czasem będziesz wyglądał komicznie możesz wykonywać ten trening z linku który podał Mojelmie i nie zapominaj o diecie po bez tego ani rusz odżywiaj się zdrowo a efekty powinny być zauważalne . ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam , kilka pytań początkującego .

Następny temat

HST - kilka pytań

WHEY premium