SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening brzucha

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
Nie wiedziałem gdzie to wstawić, ale myśle, że tu będzie dobrze, mam zamiar rozpocząć a6w i zastanawiam się czy moge jeszcze dodać do tego trening mięśni skośnych brzucha 2xw tygodniu, wydaje mi się, że a6w nie obciąża zabardzo tej części brzucha, co Wy o tym sądzicie. Moje drugie pytanie brzmi następująco: Czy znaczie może jakieś inne dobre i sprawdzone treningi brzucha oprócz a6w i abs2 które stosowaliście i które polecacie (linki mile widziane)?? pozdro

"Trening czyni mistrza"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
"zastanawiam się czy moge jeszcze dodać do tego trening mięśni skośnych brzucha 2xw tygodniu, wydaje mi się, że a6w nie obciąża zabardzo tej części brzucha"

Według mnie nie bo raz że a6w nie daje czasu na regeneracje
dwa że przy a6w trening nie powinien przekraczać chyba 25 minut
a trzy gdy mięśnie brzucha będą już wyczerpane i nie będą miały siły to cały ruch będziesz robił kręgosłupem (bezsensu)

co do planów i teorii
https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=Brzuch

Zmieniony przez - Beny 179 w dniu 2008-04-30 14:50:26

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
Dzia, może ktoś jeszcze się wypowie

"Trening czyni mistrza"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Domowy!

Następny temat

INFO DLA POCZĄTKUJĄCYCH!!!!

WHEY premium