SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening brzucha ;)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
Witam ;) Prosiłbym o ułożenie treningu mięśni brzucha mam 17 lat, 178cm wzrostu waże 70kg, chciałbym wyrzezbić brzuch ;) ćwicze już ok. 6 miesięcy i efekty są marne... Mam do dyspozycji ławke skośną i drążek ;) prosze o pomoc. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6625
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Jak ćwiczysz ten brzuch do tej pory? Ile razy w tyg ( czy aby nie codzienne katowanie :>? )? Ćwiczysz oprócz tego całe ciało - przysiad, mc chociażby?

Zdrowo się odżywiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
Do tej pory robiłem ok 250 brzuszków dziennie na ławce skośnej+ podciąganie nóg do klatki na drążku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
To tylko 1 odpowiedź, na zadane 4 pytania. Tylko brzuch ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
Ćwicze planem treningowym 3 dniowym. pon:klatka+biceps, środa plecy+barki, piątek:triceps+nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 356
Same brzuszki Ci za wiele nie dadzą , rób też skos brzucha. Polecam pompki z przemiennym podciąganiem kolan go klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
Bez diety nie bedzie rzezby ;/ chocbys mial idealny plan treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
co polecacie? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Odpowiedz na pytania z 2 postu. Wtedy będziemy wiedzieć więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
Konkretnej diety nie mam. Staram sie zdrowo odzywiac i jeśc dużo produktów białkowych ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kettle - cwiczenia na rozbudowanie barków

Następny temat

Czy mogę zacząć?

WHEY premium