Legendarny kulturysta Lou Ferrigno jest jednym z najbardziej utytułowanych sportowców. Odegrał istotną rolę w kulturystyce i jest inspiracją dla wielu osób. Mimo upływu lat wciąż pozostaje w formie. Ferrigno rywalizował z innymi ikonami kulturystyki w tym siedmiokrotnym zwycięzcą Mr. Olympia, Arnoldem Schwarzeneggerem, z którym również trenował. W czasach Złotej Ery Kulturystyki miał niesamowicie umięśnioną sylwetkę i wygrał wiele zawodów w tym dwa tytuły Mr. Universe. Bardzo pragnął zdobyć tytuł Mr. Olympia i pokonać największego rywala, ale ostatecznie nie udało mu się, ponieważ „Austrian Oak” był zawsze lepszy.

Zagrał też główną rolę w popularnym filmie dokumentalnym Pumping Iron obok Schwarzeneggera, a także był gwiazdą serialu telewizyjnego Marvel's Hulk na przełomie lat 70. i 80. W niedawnym poście na Instagramie Ferrigno pokazał swoje mięśnie brzucha. Jesteśmy pełni podziwu, jak prezentuje się w wieku prawie 71 lat.

„Trenuję od 58 lat. Jestem dumny, że nadal mogę utrzymać sylwetkę w formie, pozostając oddanym kulturystyce w wieku prawie 71 lat!”

 

Czasy Hulka dawno już minęły, ale Lou Ferrigno nadal pozostaje ikoną i inspiracją w świecie kulturystyki. Świetnie, że po tylu latach nadal trenuje i czerpie z tego radość.

Komentarze (5)
ojan

Z autopsji wiem, że starszy człowiek wygląda niezbyt dobrze gdy ma za mało tłuszczu podskórnego! Zamieszczona fotka to potwierdza.

4
F1.08

Miesnie ok ale skora zdradza wiek...

2
_GANGSTA_

Zgadzam się.W pewnym wiekiem skóra robi się za luźna i przy niskim bfie nie wygląda to dobrze,zdecydowanie lepiej prezentuje się w tym wieku trzymanie troche tkanki tłuszczowej plus mięśnie optycznie wygląda to lepiej.

3
lodzianin1

Nic dodać nic ująć panowie do tego co napisaliście

2
M-ka

Kwestia indywidualna co gorzej dla kogo wygląda - luźna skóra czy warstwa niepotrzebnego i niechcianego tłuszczu, który przekłada się też na kilka kg więcej wagi (a z wiekiem kilogramy ciążą coraz bardziej). Szczupłe z natury osoby wcale nie muszą czuć się dobrze tyjąc na siłę choćby kilka kg.

Moim zdaniem w tym wieku człowiek powinien (już?) być wolny od tego, co sobie inni pomyślą i jak ocenią jego wygląd i powinien sam wybierać, co mu najbardziej pasuje, a nie podporządkowywać się jakimkolwiek umownym standardom.
Jego widocznie bardziej cieszą wyraźne zarysy mięśni, niż przeszkadza mu ta skóra i ok.

3