SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izomtryczna Szóstka Wandela - 30 dniowy trening brzucha. 100% Skuteczności

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 17251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
witam
Pięć dni temu rozpocząłem trening prezentowaną metodą.Dzisiaj dzien szósty:) chciałem ten trening poszerzyć o ćwiczenia, które pozwolą mi zgubić w szybszym tempie boczki i oponkę. Z górną cześcią brzucha nie ma problemu, ale dół i boczki tragedia:( Proszę o wskazanie, które z prezentowanych w filmach ćwiczeń wspomogą bardziej moją walkę z tłuszczem:) dietę już stosuję, max jarzyn i owoce, nabiał, ryby, ograniczone mięso i piwo co najwyżej 2 w weekend, odstawiłem kompletnie dopychacze (chleb, ziemniaki....itd)
Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A gdzie wziales to by na redukcji nie jesc miesa?! W dni nietreningowe dolacz bieganie tak jak w ksiazce pisze, a bedzie ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
zero piwa i te owoce tez ogranicz bo zawieraja fruktoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
Dzięki za odpowiedzi.
MojeImie - nie przepadam za mięsem specjalnie, a odstawienie to nie znaczy że nie jem wcale, ale jem max 1 raz dziennie.
Lapson1 - biegałem dotychczas ale bez interwałów, ciągły bieg około 6 km. Teraz przestałem w ogóle biegać wstyd:( znowu czas wrócić:)
gsmt - no to nie piję tego piwa:)

Uparłem sie ze zgubie oponę i nie ma bata. problem u mnie polega też na konstrukcji ciała opona to jedyne miejsce gdzie odkłada się mi tłuszcz.
Dzięki za odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć? aerobowy? siłowy ?

Następny temat

pytanie mam.

WHEY premium