SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szóstka-pytania

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
Czesc
mam pytanie co do 6 weider'a.
Biegam codziennie o 6;20 i 21;30 i tu nasuwa sie pytanie:
-Kiedy robic 6 weidera wieczorem czy rano?
-przed czy po bieganiem ? (ile przed czy po bieganiu?)
-na glodno czy po jedzieniu (ile przed jedzenie lub po?)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
A jak wygląda ogólnie cały trening ile biegasz i czy jest dietka. bo aktywność spora.

Odradzał bym tą 6 proponował bym trening na mięśnie brzucha 2-3 ćwiczenia w 2-3 seriach z obciążeniem z intensywnością co 2-3 dni Lepiej powinien na to zareagować twój brzuch. Pora wykonywania nie jest w sumie za mocno istotna. Podstawą jest by było to uregulowane odpowiednio w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
no diety raczej nie mam ale nie slodze juz herbaty i unikam slodyczy :)

a co bys powiedzal na cwiczenia chwile przed spaniem pozniej herbatke bez cukru ;p i do spania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Ja bym radził biegać 3-4 dni w tygodniu. A w dni nie treningowe robić wieczorkiem brzuch ( lub trening ogólnorozwojowy). Chyba że biegi to twój priorytet to już inna sprawa.
Pamiętaj że po wysiłku trzeba osłonić mięśnie i wyprowadzić ich z katabolizmu i dać im coś na rozrost zaraz po wysiłku gainer lub mix carbo/izolat a jakieś 40-60 minut po tym pełno wartościowy posiłek składający się z np ryzu+piersi z kury lub ryz+mintaj/panga.tuńczyk itd a jakieś 40 minut przed wysiłkiem to samo wegle i białko ( np to co po treningu).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Planik do oceny/poprawy

Następny temat

sprzęt

WHEY premium