SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6095017

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 19268 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 852245
nie napisałem zle,
z jednej strony dobrze, bo poswieci czas tylko Tobie, jak jest w miare kumaty to cos sie może nauczyc, gorzej jak jakis pseudotrener co nawet walki nie stoczył
z drugiej strony jak trenujesz z ekipą masz większą motywacje, możesz wiele podpatrzyć od lepszych i przede wszystki posparować

tak bym to widział, wiem bo trenowałem xD tego sie nie zapomina jak jazdy na rowerze, zreszta co jestem w Polsce to chodze na sekcje do Nas
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
Jedyne z tego czego moze mi brakować to sparingów
ale u mnie na siłowni tez trenują bokserzy takze jak poprosze moze sie jakis zgodzić
juz miałem 1 propozycje sparowania ale z cyganami trenowac nie bede xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
motywacji mi nie brakuje mozesz mi wierzyć na słowo
jedyne czego mi brakuje to snu czystej miski i sterydów i zeby mi ktos płacił za trenowanie

w niedziele kolejny trening ale powiem szczerze ze na razie mi słabo idzie bardzo słabo
no ale troche tam pamietam co zle robie takze na własna reke tez bede starał sie to poprawić






Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-07-19 18:04:48
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
Kirfa chcialem drzemke 15min bo tylw ponoc powinno trwac.bo więcej cie " zamula " hoye muje szikke weze i hoy bUdzik bprzegrywal 2 godziny
No i ? Hoy czuje sie zaj**any mulem w hoy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
na rano to jest choywe ze wracasz z roboty i cie muli spanie xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
mnie zawsze muli spanie zwlascza ze ostatnio mocno trenowałem
ale na rano najgorzej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
Jutro piateczek i potem drugie zmiany spowrotem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
ja urlop do konca lipca (no do 29)fajnie by było jakby mi dali na 12.30 po urlopie
ta zmiana mi pasuje to bym pociągnął redukcje tydzien dłużej hehe xD


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-07-19 19:17:29
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 467 Napisanych postów 52009 Wiek 56 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 199651
urlop to ja bede miał jak zejde ze statkuza 3 miechy
1

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 467 Napisanych postów 52009 Wiek 56 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 199651
dziś spie w nausznikach.bo jak znowu sprezara bedzie mnie budziła co 2 godziny to z siekiera zaczne biegać po statku

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

electro
Polecane artykuły