nie napisałem zle,
z jednej strony dobrze, bo poswieci czas tylko Tobie, jak jest w miare kumaty to cos sie może nauczyc, gorzej jak jakis pseudotrener co nawet walki nie stoczył
z drugiej strony jak trenujesz z ekipą masz większą motywacje, możesz wiele podpatrzyć od lepszych i przede wszystki posparować
tak bym to widział, wiem bo trenowałem xD tego sie nie zapomina jak jazdy na rowerze, zreszta co jestem w Polsce to chodze na sekcje do Nas
z jednej strony dobrze, bo poswieci czas tylko Tobie, jak jest w miare kumaty to cos sie może nauczyc, gorzej jak jakis pseudotrener co nawet walki nie stoczył
z drugiej strony jak trenujesz z ekipą masz większą motywacje, możesz wiele podpatrzyć od lepszych i przede wszystki posparować
tak bym to widział, wiem bo trenowałem xD tego sie nie zapomina jak jazdy na rowerze, zreszta co jestem w Polsce to chodze na sekcje do Nas
