wbiłemw fife ale wymagania majom w karierze ya yebie xD
se wziołem Ajax to wiadomo ze trzeba szkolic młodziez i takie rzeczy tez musisz robic
masz priorytety i np szkolenie młodziezy mam 4 zawodnikom dac kontrakty i ogrywac ich w 20 meczach lub dac im wejsc np na 5 min i rozne cele takie
za koszulki mam zarobic 25 mln euro
se wziołem Ajax to wiadomo ze trzeba szkolic młodziez i takie rzeczy tez musisz robic
masz priorytety i np szkolenie młodziezy mam 4 zawodnikom dac kontrakty i ogrywac ich w 20 meczach lub dac im wejsc np na 5 min i rozne cele takie
za koszulki mam zarobic 25 mln euro
xD