SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6091845

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6483
Nie dam ci karmy chappi bo nie mam xD jak tam dalej kupujesz odzywki żeby potem je taniej sprzedać albo syj**ac ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27901
Rudy w slabej formie grypsiarskiej jestes Nie poznaje cie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
izizorro
Gawlak juz nie wbijasz
Arab bana dostales? :D
Tanq a ty co leszczu? Cwiczysz cos?


Nie cwicze po wakacjach wracam ale przydalaby sie robota xd
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39848
no już nie wątroba rozj**ana serce ledwo działa i wgl mózg rozj**any :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
A Ty izi czego nie wpadasz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27901
uzywam gumek to nie wpadam
Nie cwicze juz ponad 2 lata wiec i na forum sie rzadziej wchodzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
No ale spam to spam k***a xd, kiedy wrCazz na silke
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27901
spam tez sie sypie Coraz mniej osob tu spamuje
Na silke nie wracam Nigdy Chyba ze cos sie zmieni ale watpie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
Czemu nie qracasz na silke, tu nikt ? Xd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
kurfa ja myslałem ze to Paweł po avku to muwie
co bende z nim gadał a to paruwa izi xD
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

electro
Polecane artykuły