SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6092292

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
Pof o 17 to bede.na.silke wychodzil ja na 6:45 wiec wstaje.5:25 hehe zara w kime i lecimy delej z godzinami oby maks jutro 9h w.nietreningowe.moge.te.10....
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
tez bym se poszedł na siłk sie wkreciłem dobrze xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 19268 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
W.tym tyg wypada 2x pull raz push juz.dodajemy.ciezaru bo nowy.tydzien.heh
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
ja własnie tak nie umiem dodawac jak ktos to gadał co 2.5kg co tydzien xD
chyba ze zaczynasz z mniejszego pułapu a nie 100% ciezaaru xD

tak wiem ty zaaczałes z maałego pułapu


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-10-16 23:00:48
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
No zaczynam po przerwie i tak.z obnizonego.pulapu ale.to dkbry ruch
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 19268 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 852245
wiadome ze sie nie da tak dokladac
bo by ciezaru na silce braklo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
ja tam sie nie lubie tak brandzlowac szczerze xD
no dwa tyg maax i zas na maax ciezaar hehe xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
Chcialbym j**nac.do 105.do lutego i wolna wycinka do.90kg.na lato moje marzenie.xd bo zawsze planuje i hoy z tego hehe ale teraz moze sie uda
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
a ile wazysz swojom drogom wiele osob pisze ze waga nie jest wyznaacznikiem i majaa raacje xD
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

electro
Polecane artykuły