SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5066066

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
a teraz mnie nie skreca bo mam prace i biedy nie klepie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
GZ1948
pamietma jak szukałem roboty i widzialem choyow w bmw i mercach to tez mnie skrecało hehe xD


Mnie skrecalo jak mialem 19 lat, bo jak mialem 21 to juz po 6000pln zarabialem na kontraktach wiec wyebane tez sobie moglem kupic xD


Zmieniony przez - bro321 w dniu 2018-04-22 08:59:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
GZ1948
wiesz co mam nadzieje ze znajde se kiedys jakas laske xD
to se wtedy cos kupie

No we 2 zawsze lepiej jak sa 2wyplaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
wiadomo ze chce miec jak najwiecej jak kzdy to normlane ale nikomu do portfela nie zagladam
ale jak to cżlowiek sie czasem komus pozazdrosci czytasz ze jakis ciul z pilki noznej
zarabia chocby głupie 4 mln euro na rok a ty przez całe zycie tyle nie zarobisz xD
juz nie mowie jak teraz ronaldo ma z 21 dostawac 30 baniek na rok nie liczac jeszcze jakis reklam ciulstw xD


ale nie zyje tym nie zrobie manifestacji pod urzedem miasta czemu jak nie mam 30 baniek xD
albo sie widzi kogos ze zarobiony to tez cżlowiek pozazdrosci nie znaczy ze wezme siekiere i mu wbije w plecy za rogiem xDxD






Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-04-22 09:03:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Nie no wiem pof o co chodzi xD
Tyle ze czesto ludzie niechca zarabiac nawet tylko udaja ze chca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Jprdl 3 lata temu skonczylem szkole gdybym pisal.mature to jeszcze troche I mialbym inzyniera xd

Ale jestem d****a. Tak 3 lata zmarnowane bo ani sie nie zarobilem ani wyksztalcilem, oby teraz pyklo w tym roku wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
A tak 3 lata przeperdoliles i dalej sie cieszysz ze stac cie na burgera i majtki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
kazdy chce ale samo nic nie przychodzi mi sie osobiscie nie chce nic robic kształcic ani nic
zwłascza tempak ze mnie jak choj takze czarno to widze xD
trzymam sie tego gornictwa i jakos to bedzie wcale nie uwazam zebym miał tak zle
no ale wiadomo chiałbym wiecej zarabiac na inych kopalniach sa lepsze zarobki niz u nas xD pod JSW głownie
wkurfia mnie jak widze przelew 2500 bo to kurfa jakas kpina jest xD

teraz to se moge bimbac ale jak pojde n swoje to zdaje sobie sprawe ze juz takich oszczednosci nie bede miec
dzieki ktorym mam wyebane co nie



Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-04-22 09:28:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Za daleko masz na inne kopalnie ?

2500 to w lidlu zarabiaja juz ludzie albo na stacjach benzynowych, ale zanim zaczna zarabiac wiecej to kryzyz znowu bedzie i znowu pisda


Zmieniony przez - bro321 w dniu 2018-04-22 09:33:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
obecnie mi zle nie jest bo bimbam sobie mocno bardzo mocno xD
a bedac pod PGG to lipa ci powiem w okolicy sama padlina co chca pozamykac xD

moglem isc do JSW Knurów Szczygłowice ale pisda jestem i poszedłem na te Halembe
sie bałem odezwac chyba ze nie chce isc do nich bo sie pierwsi odezwali ze juz moge przechodzic
a tam tez miałem zatrudnienie w JSW zagwarantowane wiec zayebalem ale wtedy tez myslałem ze wcale w tym JSW nie ma lepiej wyplaty wyzsze ale socjal im uyebali a teraz im poprzywracali socjal i maja lepiej rzekomo


z tym ze ta kopalnia o kotrej piszesz ona była kiedys w dawnej KW(obecnej PGG)
i zarobki im zostały z KW(PGG) a kupiła ich JSW kumasz i w JSW zarabiali wiecej a oni jako kupieni zostali na starych warunkach xD były jakies haje ze mieli im cos wyrównac ale nie wiem jak to sie skonczyło
tam tez duzo naszych poszło wiec sie obawiałem ze moga cie przeniesc pod Czeska granice na inna kopalnie w ramach spółki
bo poszla jakas fama ze jakiegos ciula przeniesli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium