SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5091079

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
coś śmierdzi leniem na forum... czujecie? a nie... to tylko 3 geniuszy w temacie siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6483
I tak nic nie zrobisz xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
chyba że j**niesz skaryfikejszyn na ryju...wtedy będziesz miał swoje 5min w tv i tantieny z udostępniania wizerunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6483
Właśnie tank zrób skare na cała twarz xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6483
Niema to hak śmiać się z mniej bystrych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
f3dorr
to jak juz nie pracujesz ? czemu


Nie no byłem 3 dni i pod koniec dnia kierownik pyta czy jade do roboty 40km od kielc mowie ze nie chce mi sie zap*****lac tam i to 12h po ch** ( mysle se ze tu mi bardziej pasi blisko i 10h ) potem sie okazalo ze delegacja kilku dniowa bo tu roboty dla pomocnikow troche ma nie byc, koparki wjechaly i wgl i potem jak spytalem to mowi ze w next tyg ma byc malowanie itd ( czyli w tym ) i bd dzwonil poniedzieli, cos nie dzwoni wiec ja jutro spytam czy jest robota jak nie ma to spytam o hajs i szukam innej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6483
Nie chciało się jechać... k***a co za myślenie. Moj wujek ma cieżko chore 2 dzieci i na tydzień wyjeżdża a ty trzepiesz kapucyna, moczysz się jeszcze i kieszonkowe ciągniesz. Co ty robisz ze nie mogłeś wyjechać leniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Arabanhuo
Nie chciało się jechać... k***a co za myślenie. Moj wujek ma cieżko chore 2 dzieci i na tydzień wyjeżdża a ty trzepiesz kapucyna, moczysz się jeszcze i kieszonkowe ciągniesz. Co ty robisz ze nie mogłeś wyjechać leniu...


k***a baranie myślałem ze to 1 dniowy wypad 40km od kielc na 12 godz wiec se mysle na ch** mam tam jechac wole tu 15min autobusem i 10h dowiedzialem sie to juz za pozno było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Ty tu Arab mnie nie wk***iaj tylko powiedz co jak mnie bd chciał wyj**ać na hajs
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium