Szacuny
1016
Napisanych postów
57063
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
1014344
ty dzis w biedronce jaka napinka bo tylko dwie kasy otwarte jakis dziadek sie tam uniusł z 5 dych na karku i do ekspedientki cos tam ze nie da wiecej bab na kaase muwi jej ze zmiana jakas jest czy cos a on do niej niech zatrudnia wiecej ludzi xD inny znowu ze tylko w tej biedronce taki burdel sie tam uniesli haha
tez nie byłem szczesliwy aale bez przesady by kasjerce gadac zeby ludzi zatrudnili jakby to była jej wina i ona zatrudniała yebnonc w ryj to jest mało xD
Szacuny
240
Napisanych postów
31346
Wiek
30 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
163549
Dzis ja maszynke ogralem szmate, kurfa wgl pech pod.koniec.jak juz.wychodzilem trafily mi sie 4 siodemki ale od prawej strony gdy doszla jeszcze jedna to 2000 z dupy ehhh bol dupy jest ale coz jade do panci we wtotek wylatujem
Szacuny
218
Napisanych postów
10273
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
155425
pofer to jest patola oni moga sobie zyczyc zeby zatrudnili wiecej ale zeby ryjem trzeskac do kasjerki co moze tylko kasowac produkty to idiotyzm i wyzycie sie na byle kim ale starzy komunisci tak maja xD