i nie chciałes byc prwdziwym slonzakiem xD
mogłes jak cżłowiek na grubie robic w Bytomiu i miec wypasionom kawalerke w bytomiu 30m2 xD
z widokiem na familoki i pełnom piwnicom wengla
Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2017-01-06 16:57:17
Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2017-01-06 17:08:06
mogłes jak cżłowiek na grubie robic w Bytomiu i miec wypasionom kawalerke w bytomiu 30m2 xD
z widokiem na familoki i pełnom piwnicom wengla
Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2017-01-06 16:57:17
Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2017-01-06 17:08:06