SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6092150

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
a na stoczni bylo
stocznia zywi stocznia radzi stocznia nigdy cie nie zdrdzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
dlatego to zamkneli bo text oklepany xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
zaraz pewnie napiszesz kopalnie tez zamkna ale bede krok przed tobom xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
zamkna ale powstana prywatne i lepiej zarzadzane wiec bedzie git poferku xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
se otworze swojo kopalnie xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
cikeawe co bedzie z ta moja kopalnia makoszowy jakby im zdjeli ten dług
to ktos to moze łyknie tam jest ponoc duzo wegla a fajna kopalnia bezpieczna


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2017-02-05 09:49:40
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
albo sie Bielszowice i Sosnica podziela tym weglem bo sa blisko nas i to zayebia xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
kurfa tak fajnie blisko miaałem teraz musze tak wczas wstawac kurfa
na 6.30 mam a o 5.15 juz na kopalni jestem xD

na starej kopalni to o 5.46 sie zdarzało jezdic busem i było ok xD
teraz musze wstawac o 3.25 godzine wczesniej xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
GZ1948

teraz musze wstawac o 3.25 godzine wczesniej xD

hrhrhrhrhrrhrh
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
jeszcze na tej zjaezdni jakis przodowy jest trzeba sie słuchac na Makoszowy
to bym go szybko ustawił do pionu cos czuje xD
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

electro
Polecane artykuły