SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6092252

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
ponczki ponczki i jeszcze raz inne syfy xD


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-01-13 09:12:52
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
5 godzin zrobione ide sie myc przecie sobota jest xd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
ja tam nie wiem ja sie obudziłem o 7.30 xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
Ja tez niewiem o 8wstalem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
Sie kurfa zdziwilem majster sie spytal czy mnie podrzucic xd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
ja bym cie nie dął rady podrzucic za gruby sie zrobiłes xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
Schudlem a fatu w hoy na brzuchu to jak grucha
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
mi tez bemben wyebało za bardzo xD
wystarczy troche podjesc i juz forma sie yebie hehe
no "troche bardziej niz troche " heheh tu swieta tu sylwek to 3 króli tu weekend tam weekend tu w wtorek
raz dzis xD



Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-01-13 12:09:02
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
Hahaha, cza oj**ac makrele w oleju xd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
miałem miec na rano do pracy od poniedziałek ale typ chciał sie zamienic to sie zgodziłem i czekam na info czy sie kierownik zgodzi pasowało by mi bardziej na 12.30 niz z daunami na rano xD
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

electro
Polecane artykuły