Szacuny
1016
Napisanych postów
57063
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
1014344
mi tez bemben wyebało za bardzo xD
wystarczy troche podjesc i juz forma sie yebie hehe
no "troche bardziej niz troche " heheh tu swieta tu sylwek to 3 króli tu weekend tam weekend tu w wtorek
raz dzis xD
Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-01-13 12:09:02
Szacuny
1016
Napisanych postów
57063
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
1014344
miałem miec na rano do pracy od poniedziałek ale typ chciał sie zamienic to sie zgodziłem i czekam na info czy sie kierownik zgodzi pasowało by mi bardziej na 12.30 niz z daunami na rano xD