SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5067331

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
wygladaąłem w przeszłosci jzu duzo gorzej niz obecnie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
Różnica w cenie mocna no. Na allegro kreatyna activlab 0.5 kg : mono 19 ,jabłko 39 . Dlaczego? Jak to jest z tym rozpadem mono w układzie pokarmowym? Zabiera energii i czasu i nerkom?

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Taka sytuacja
Co do.kreatyn ja tylko.jablko yebac mono dla.biedakuf zarabiaajacych yy tyle.co ja xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
Duzo osób poleca mono złwascza jak ktos wczesniej nie brał w ogóle kreatyny
ja mam tez mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
10. Kreatyna: monohydrta czy jabłczan?
Wynik pojedynku tych dwóch suplementów jest ciężki do określenia gdyż każdy z preparatów posiada swoje wady i zalety. Bardziej popularny monohydrat posiada zazwyczaj niską cenę i wykazuje szybsze rezultaty, ale prowadzi do zatrzymywania większej ilości wody w organizmie. Z drugiej strony mamy jabłczan, którego efekty są mniej spektakularne, a koszty zakupy są zazwyczaj wyższe. Niemniej jednak warto pamiętać, że to właśnie TCM powoduje, że uzyskane efekty są lepsze pod względem jakościowym, a co więcej jest łatwiej rozpuszczalny w wodzie.

W moim osobistym mniemaniu monohydrat stanowi suplement uniwersalny dlatego z powodzeniem może być stosowany przez nowicjuszy jak i doświadczonych zawodników. Co więcej, rekomendowałbym go wszystkim tym, którzy po raz pierwszy będą mieli okazję skorzystać z preparatów kreatynowych aby sprawdzić jak działa na nich ten związek. Natomiast jabłczan poleciłbym osobom, które mają już jakieś doświadczenie w suplementacj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
a spotkaałem sie ze stwierdzeniem ze podobno mimo panujacych opini
mono az tak nie trzyma wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
sprobuje tez kiedys jabłczan narazie mam zapas mono


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2016-05-22 23:20:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
P czym wy gadacie.jakies.kreatynki.witaminki xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
ty tez sie udałes nie biore koksu

ale jakby lepiej zaarabiał to bym brał xD

NO NIektorym lepiej sie nie przyznawac ze jesz suple bo cie potem ocenia na podstawie
ze powinienes lepiej wygladaac alboze zrobiłes forme na suple takie typowe janusze co nie cwicz
mysla ze suple to jest jak koks praawie i ze jak zjesz pare tabletek to od tego forme zrobiłes xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
a w rzeczywistosci sie dwoisz i troisz zeby cos zbudowac
a pomysla ze o białko wypił zjadł kretyne dlaatego tak wyglada xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium