SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5063315

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6483
wyśmieje *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
NIe wrzuca sie mieso do wody w celu odmrożenia gamoniu chyba że nie zależy ci na mikro i makro składnikach to jak tam wolisz... a co obstawiłem 2 z 4 meczy już weszło zostały 2 ale nie powiem Ci misiu :* bo sie bedziesz marwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6483
I ty k***a hotelarstwo skończyłeś czy co ram z gastronomia ? k***a co mi białko uciekło z kurczaka ? Ale głąb... Kurczak w wodzie się zamienił k***a w węglowodany xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
technik żywienia a Ty jesteś tak glupi i dla tego ch**owo wyglądasz bo tak myślisz d****u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6483
zjedzone. Zjadłem ryż ze zwęglonym przez wode kurczakiem, woda pozbawiła kurczaka białka I technikiem to ty nie jesteś puki wynikow zawodowego niema :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
kto mówi ze pozbawia białka tłumanie islandzki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
technikiem już jestem bo wiem że teoria rozj**ana bo widzialem odpowiedzi a praktyka za pewne tez wyniki pod koniec sierpnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6483
No miałem nic już nie pisać ale tank ty jesteś taki zawsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
sprecyzuj forme pytania zią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6483
No niechce Cie obrazić ale jesteś taki niedoj**any zawsze ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium