SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5078994

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6483
CHyba będe musiał ostry wp****** jak polece tam zrobic bo na wyplacie niezle mnie wych**ał islandczyk za urlop, chyba trzeba postraszyć związkami zawodowymi. Przejał firme ktora zobowiazala mi sie zaplacic 260000 za urlop a on mi 217000 przelał, coś nie halo prawda ? Wpadam tam i robie porzadek bo tak byc nie moze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6483
Umowy k***a brak bo j**any sie ociagal az do mojego wyjazdu to wsiade na widlaka, przyp******e gdzies i mu szkody na bańke wyp******e i sie nauczy a sam pojde se na zasilek za 160000 i bede k***a trenowal dzien dnia, koks i ch**.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Uspokoj sie. Idz i mu powiedz co ci jest winny i ile ma na decyzje. Wspomnij ze go lubisz i nie chcesz w to wciagac zwiazkow i prawnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6483
Jestem spokojny ale wp****** i tak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6483
A wk***iłem sie naprawde bo zapomniałem kurczaka se rozmrozić i głodny jestem po treningu %-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mikrofali nie masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6483
Siostra do warszawy zaj**ała. Ja p******e nie mam co jesc ;x za pol h sie moze rozmrozi w cieplej wodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6483
zaraz wojka zwerbuje do sklepu pojade i chvj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
w cieplej wodzie rozmraża xd kto wgl w wodzie mieso rozmraża ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6483
normalne ... pokroiłem ch**a na kawałki jeszcze i zaraz bedzie ok. A ty płacz bo juz przej**ales kolejny hajs xD powiedz na co obstawiałeś, pierwszy cie wysieje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium