SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5067043

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Sie wkutwilem.łori pamietasz co ci pisalem o wlasnych suplach z pare lat temu od chinoli itd.jest firma ktora leci na tym patencie.aja nie bo jestem j**anym cebulakiem z trzeciego swiata

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
bro321
TanQer
bro321
TanQer
Ja to depresja

Standard xD


Od zawsze nie zmienny Patrys xd

No ale cos sie zadzialo, bo pojechales jak to by pika powiedzial byc "biedna k***a" w dojczach. Dlugo tam masz byc ?


Powiem tak
Lipiec caly, sierpień 21 mam poprawke wiec zjazd na pare dni i nie wiem jak wrzesien jesli zw pancia bedzie ok to wracam i ide na studia i szukam pracy, jesli z pancia hoyowo albo tez odwidza mi sie studia na ten rok to przedluze..., szkoda mi troche bedzie ze trafilo sie jak slepiej kurze ziarno i zjade xD, ale ew tez mozna zawsze za rok studia robic no ale nwm, nie spodziewalem sie z ta matura myslalem ze na bank nie zdana... bo tak chcialem chociaz 3-4miesiace tu posiedziec a tu hoy psikus mi OKE sprawilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Przekmincie jaki jutuberzy maja hajs.. medusa bidny chlopak gowno nagrywal jakies strimy bekowr i ch** merolem teraz jezdzi po 2/3 latach, a no i sie przeprowadza do warszawy nowe mieszkanie se kupil xd

Bekowy film sprobujcie sie nie zasmiac



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Hooy nas ta twoja matura.ja mam traume i atencji poszukuje

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Pikaczumba
Sie wkutwilem.łori pamietasz co ci pisalem o wlasnych suplach z pare lat temu od chinoli itd.jest firma ktora leci na tym patencie.aja nie bo jestem j**anym cebulakiem z trzeciego swiata

Zaden problem pika to zrobic xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
za co on niby mieszkanie kupuje i merca za pajacownaie na YT?>

nie wydaje mi sie ile on tam ma wyswietelen 400tys -1 mln ?

az tyle płaca na YT chyba nie ?


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-07-07 22:10:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Pikaczumba
Hooy nas ta twoja matura.ja mam traume i atencji poszukuje

W lidlu chyba wszystko wporzadku dzis bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
TanQer
bro321
TanQer
bro321
TanQer
Ja to depresja

Standard xD


Od zawsze nie zmienny Patrys xd

No ale cos sie zadzialo, bo pojechales jak to by pika powiedzial byc "biedna k***a" w dojczach. Dlugo tam masz byc ?


Powiem tak
Lipiec caly, sierpień 21 mam poprawke wiec zjazd na pare dni i nie wiem jak wrzesien jesli zw pancia bedzie ok to wracam i ide na studia i szukam pracy, jesli z pancia hoyowo albo tez odwidza mi sie studia na ten rok to przedluze..., szkoda mi troche bedzie ze trafilo sie jak slepiej kurze ziarno i zjade xD, ale ew tez mozna zawsze za rok studia robic no ale nwm, nie spodziewalem sie z ta matura myslalem ze na bank nie zdana... bo tak chcialem chociaz 3-4miesiace tu posiedziec a tu hoy psikus mi OKE sprawilo


Czyli nawet planu dobrego niemasz, brawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
choc ten wardęga co ma kilkadziesiat filmow zarabia rzekomo w ciul kasy miesiescznie jesli to prawda od 150t-1.2mln zł za cały kanał
az tak duzo idzie z tego wyciagnac ?


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-07-07 22:12:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
GZ1948
choc ten wardego zarabia rzekomo w ciul kasy miesiescznie jesli to prawda od 150-1.2mln zł za cały kanał
az tak duzo idzie z tego wyciagnac ?
idzie ale w cebulandii nie tak wielu zarabia dobrze na tym. Gdzies mi sie obilo ze w usa jak masz 30k subow to juz dasz rade wyzyc tego normalnie a w pl nie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium