SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5090935

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
Pika a jak ogólnie było tam ? ja żałuje że mnei tam nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ogólnie co tu duzo pisać z bramki na baletowni zszedłem o 3.o 5 poszedłem spać i przed 12 jak pamietam bylismy na miejscu.wpadłem tam na finały i fitnesiary.dopingowac z pancia jej kolezanke.ziomek tam miał walczyc w klatce ale nie dostał tam darmowego wejścia to olał temat.co do poziomu to nie oceniam organizacji całej imprezy ale zato widac po zdjeciach że raczej nie wygrywały osoby które miały wygrac.po wynikach kategorii facetów +85kg jak zobaczyłem ze zawodnik w złotawym bronzerze zajał słaba lokate(a moim zdaniem prezentował forme najlepsza oraz lepsza od zawodników +90)to posiedzielismy jeszcze chwile i olaliśmy ten kabaret i poszlismy pobalowac.z zasłyszanych info w eterze pare zawodniczek było rozczarowanych jak i zawodników z motywem przewodnim oco tu chodzi w tym burdelu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
smuteczki po prostu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
widziałem jakiś krótki filmik modela jakiegos na scenie :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
to sie smiali ze co to k***a pokaz mody ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zamuliłem pałe i jako pysda w klapkach nie zdazyłem sie zapisac na tapmodl

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
mam nadzieje ze do przyszłego roku nie utrzymam tak wysmienicie niedożywionej formy ale mysle ze bym wygrał konkurencje tapmodl

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
ja teraz w całkiem niezłej formie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
zobaczymy jak pojdzie na zawodach hehe :) :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium