SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5066184

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Mowie ze baranie mam uczulenie na promienie slonca/solarium mam wrazliwa skore xD, no i hoy po dt mamuska wyjechala juz i noteboka wziela, a do mojego.laptopa tylko wejscie od adowarki zepsute ktore sie odlacza i teoretycznie to kosztuje grosze ale nwm czy da sie kupic chyba nie a co o takir gowno mam 120zl za ladowarke dawac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
no to ci pisze ze sie niełonczy opalania i solarium rozumsz teraz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Jak niby lacze opalanieni solarium jak sie nie opalam na sloncu bo nie ma jak teraz xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
az całom skure masz czerownom od łaonczenia pisaes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Jakiego kurea laczenia xD poyebie ^^ skore mialem dzien po czerwona cala ale nie swedzialo i zawsze dzien dwa po opalaniu pare dni mnie awedzi trochu ale coz we srode czwartek pojde jeszcze na 4-5 minut i tak raz w tyg do wakacji, potem 5-6 i juz tylko slonce jak bedzie to nad woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
to jak chodzisz na solarium nie opalaj sie na słoncu bo cos czytaem
ze tak sie nie powinno robic to powinno pomuc ale widze ty jestes najmadrzejszy nie daasz sobie powiedziec
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Kurfa baranie jak juz bedzie cieplej np czerwiec to.na solarke juz wiadomo ze.nie bede chodzil bo sie poopalam raz czy 2 w tyg na sloncu xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
teraz na słoncu sie tesz nie opalaj bo cie bedzie piekło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Wlasnie jak se chodze na solar przed wakacjami tak jak rok temu to wgl skora mnie potem nie piezecze jak na sloncu sie opale i dluzej mnje lapie a zawsze bylem blady jak sciana i po godzinie nad woda czerwona piekaca skora i wgl a teraz jak sie przygotowuje skore na lato to lajtowo i jak zdejme koszulke to tez nie bede blady taki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
znałem przypadek ze typ zanim pojechał np do Egiptu
tez własnie poszedł na solar wczesniej wiec cos w tej twojej gadce moze i jest xcD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

WHEY premium