SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zamkłem spam.otwieram temat, Dex do nauki taki poemat

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6092229

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
ya yebie -30 ciekawe jak to musi byc zimno
to ci slina w gardle zamarza chyba xD


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2017-01-07 14:23:45
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
GZ1948
Co Bro - 2 i w holandi tragediaa to samo irladnie xD

w polsce kurfa -10do -20 xD


irlandie niewiem warezz moze powie ale holandia tragedie robi odrazu kazda ilosc sniegu to transport publiczny lezy z miejsca nic nie jezdzi xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
Warezz juz pisał ostatnio ze przerazeni jak to w zime

zimno ? no nie moze byc xD
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 18405 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78720
elo mordki :D

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
ELO
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
Bro poszedłem za twojom namowom zeby urozmaic diete
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 18405 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78720
co tam?

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
operdole fasolke po bretonsku xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 19268 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 852245
tak pov ja wychodzilem na pole za mlodu w pile pograc w chowanego sie pobawic, podrzec sie pod oknem do rodziców, powkurviac sasiadów,
a Ciebie juz pewnie znosili do piwinicy i zamykali w ciemnych pomieszczeniach w celu przygotowania do zawodu XDD

1;0 dla Mnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
w piwnicy sie chowalismy jak gralismy w "puche"
czyli takiego chowanego powiedzmy xD
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

Następny temat

Najnowsza linia suplementów marki ActivLab - Run & Bike - podnieś swoje możliwości !

electro
Polecane artykuły